18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dostanie Oscara?

Zenek Martyniuk zagra w serialu. Ma rolę w mega hicie!

23.09.2021  08:13
Kogo zagra Zenek Martyniuk w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"?
Kogo zagra Zenek Martyniuk w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Fot: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Najlepsze role filmowe w historii? Heath Ledger w "Batmanie", Jack Nicholson w "Lśnieniu", Marlon Brando w "Ojcu chrzestnym" i... Zenek Martyniuk w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"? Sympatyczny pieśniarz disco polo i ulubieniec wszystkich Polaków dostał rolę w kultowym serialu!

Zenek Martyniuk to prawdziwy człowiek renesansu. Podlaski bard gra, komponuje, pisze świetne teksty piosenek, jak maszyna produkuje kolejne przeboje, daje niezapomniane koncerty, a do tego występuje w reklamach. Na tym nie koniec, bo właśnie dostał szansę, by realizować się jako aktor. Dostał rolę w serialu "Lombard. Życie pod zastaw", opowiadającym o życiu właściciela miejscowego lombardu, rodziny oraz jego pracowników.

Zenek Martyniuk w serialu Lombard. Padnie rekord oglądalności?

Kogo zagra Zenek Martyniuk w serialu? Oczywiście SAMEGO SIEBIE, bo przecież tylko on mógłby sprostać tak wymagającej roli. Jak ujawnia Radio ZET, muzyk pojawi się w serialowym lombardzie po tym, gdy jego ukochana gitara zostanie skradziona. Zapewne poradzi sobie świetnie w roli siebie. W swoich teledyskach wielokrotnie pokazał przecież kunszt aktorski, a to jak idzie z kwiatami w wideo do "Nie wolno zabić tej miłości", jest iście oscarową kreacją. Czy pójdzie za ciosem i postawi na karierę aktorską? Ze swojej strony proponujemy ambitne kino, np. filmy Patryka Vegi.

Instrument z rąk złodzieja trafi do pracowników lombardu, którzy szybko odkrywają, do kogo naprawdę należy gitara. Gwiazdor disco-polo gościnnie pojawi się w 470. odcinku serialu emitowanego na antenie TV Puls – podaje Radio ZET.

Serial "Lombard. Życie pod zastaw" słynie z tego, że zatrudnia gwiazdy z pierwszych stron gazet. W serialowym lombardzie gościli już m.in. Radek Liszewski, Katarzyna Pakosińska, Michał Wiśniewski i Krzysztof Hanke. Brakuje już chyba tylko Mateusza Morawieckiego, który zastawia całą Polskę...