18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Życie to są chwile...

Martyniuk miała zawał. Dramat Zenka!

Wojciech Kozicki
20.02.2020  13:15
Zenek Martyniuk przeżył rodzinny dramat - jego mama walczyła o życie
Zenek Martyniuk przeżył rodzinny dramat - jego mama walczyła o życie Fot: Mateusz Jagielski/East News

Zenek Martyniuk to gwiazdor disco polo, celebryta i bogacz. Pamiętajmy jednak, że to przede wszystkim CZŁOWIEK, który tak jak każdy Polak, przeżywa smutne chwile i rodzinne dramaty. Okazało się, że los zagrał z nim w pokera i chciał odebrać mu wszystko. Wyszło na jaw, że mama wokalisty miała zawał.

Film „Zenek” szaleje w kinach, zbiera pozytywne oceny i recenzje, a sam Zenon Martyniuk angażuje się w jego promocję. Wciąż ma na twarzy szeroki uśmiech, chociaż kryje się pod nim ból i smutek. Okazało się, że kilka tygodni temu jego mama przeżyła zawał. Pani Teresa musi zwolnić i zmienić swoje życie.

Miesiąc temu przeszłam zawał. Byłam wtedy w moim domu w Gredelach na Podlasiu, nagle poczułam kłucie w piersi i duszności. Zaraz kazałam córce dzwonić po pogotowie i po Zenka. Syn z synową zdążyli przyjechać jeszcze przed karetką pogotowia i razem pojechaliśmy do szpitala – powiedziała mama Zenka Martyniuka. (Na Żywo)

Jak podaje „Super Express”, seniorka rody Martyniuków spędziła prawie tydzień w szpitalu, a później dostała skierowanie na rehabilitację w Supraślu. Nie mogła przez to pojawić się na pierwszych urodzinach prawnuczki!

Informatorka „Super Expressu” zdradza, że mama Martyniuka szybko doszła do siebie po zawale i teraz musi bardzo dbać o zdrowie i się oszczędzać, chociaż wciąż chce być bardzo aktywna fizycznie. Powinna odpoczywać, ale najwyraźniej zamierza nadal ostro mknąć po autostradzie życia, ponieważ wzięła udział w benefisie syna i pojawiła się na premierze filmu.

Przeczytaj więcej
Komentarze