18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Mamusia pije wódeczkę"

Mordobicie w zespole disco polo. Kobieta zmasakrowana

10.01.2020  09:04
Zespół Piękni i Młodzi ma nowy hit w internecie - nagranie z bójki w hotelu
Zespół Piękni i Młodzi ma nowy hit w internecie - nagranie z bójki w hotelu Fot: YouTube

Zespół disco polo Piękni i Młodzi to niezłe łobuzy! Gdy zakończył się Sylwester Marzeń w Zakopanem, doszło do bójki w hotelu. Kto zaczął – Magda czy Dawid? Do sieci trafiło brutalne wideo z mordobicia.

Miłość w Zakopanem? Nie tym razem! W nocy z 1 na 2 stycznia po Sylwestrze Marzeń w hotelu Aquarion doszło do bójki. Okazało się, że to zespół Piękni i Młodzi rzucił się sobie do gardeł. Jak podają media, nowa partnerka Dawida Narożnego trafiła na SOR i twierdzi, że  została zaatakowana przez aktualnego partnera Magdaleny Narożnej.

Dziecko jest pod moją opieką, gdy było pod twoją to ja się nie interesowałam, więc wyp*******j stąd – krzyczała wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, a jej partner zrobił się agresywny.

Fakt.pl podaje, że Magda zaatakowała partnerkę Dawida, Joannę. Chciała się bronić i psiknęła przeciwniczce gazem w twarz. Joanna została później uderzona przez Krzyśka, który jest partnerem Magdy.

Partner Magdy zaczął się na nas pchać. W momencie, kiedy się odwróciłam, ona rzuciła się na mnie. Psiknęłam w nią gazem. Potem Krzysztof zaatakował Dawida, ja psiknęłam wtedy w Krzyśka. Następnie partner Magdy rzucił się w moim kierunku. Mam przestawioną szczękę i prawdopodobnie pęknięty bębenek - relacjonowała w rozmowie z Fakt24 partnerka Dawida.

Fakt.pl donosi, że tuż przed „Sylwestrem Marzeń w TVP, Dawid został wyrzucony z zespołu, a po zejściu ze sceny otrzymał pismo o wykluczeniu z grupy muzycznej. Jego prawnik w rozmowie z „Pudelkiem” stwierdził, że Dawid takiego pisma nie otrzymał.

Mój klient nadal jest członkiem zespołu "Piękni i Młodzi" i w związku z tym zamierza wypełniać swoje zobowiązania wobec publiczności, koncertując zgodnie z harmonogramem. Treści publikowane przez panią Magdę Narożną są kłamliwe i nie znajdują żadnego odzwierciedlenia w prawie. W związku z tym będziemy zmuszeni wnieść pozew o ochronę dóbr osobistych mojego klienta – oświadczył pełnomocnik Dawida Narożnego Oskar Kamiński.

Piękni, młodzi i agresywni? Disco polo na ostro - WIDEO:

logo Tu się dzieje