18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Członek zespołu staje do walki

Piękni i Młodzi jadą ostro. Naga prawda o ich wojnie!

Wojciech Kozicki
16.01.2020  16:11
Zespół disco polo idzie na wojnę - Narożna wszystko wyśpiewała?
Zespół disco polo idzie na wojnę - Narożna wszystko wyśpiewała? Fot: Facebook/Piekni i Młodzi

Scena disco polo zamienia się w strefę wojny! Zespół Piękni i Młodzi rzucił się sobie do gardeł! Kłótnia, mordobicie w hotelu w Zakopanem, mocne oskarżenia… czy to koniec zespołu? Magdalena Narożna wydała oświadczenie, by wyjaśnić fanom, czy będą jeszcze razem grać. Ta wojna na bójce się nie skończy.

Piękni i Młodzi zagrali na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, a później w hotelu podczas popijawy doszło do rękoczynów. Jedna z kobiet mocno oberwała. Magdalena Narożna w końcu ogłosiła, że jej były mąż Dawid został wyrzucony z zespołu po zejściu ze sceny, ale on twierdzi, że to kłamstwo. Któryś z muzyków ostro fałszuje!

Nie widzę podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół – oświadczył Narożny po awanturze.

Czy Dawid Narożny kłamie? Tak przynajmniej sugeruje Magdalena Narożna w rozmowie z „Na Żywo”. Zapowiedziała nowości od zespołu, które będą wykonywane już w nowym składzie, ponieważ nie potrafi już rozmawiać z byłym mężem. Grozi również podjęciem kroków prawnych.

Mój były mąż, pisząc, że nadal będziemy razem występować, wprowadza w błąd fanów i organizatorów imprez. Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie, a jego miejsce zajął Daniel, który grał z nami od trzech lat – powiedziała Narożna i zaapelowała, by były mąż przypomniał sobie o tym, że ma córkę. (Radiozet.pl)

logo Tu się dzieje