18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bogaci, piękni i młodzi

Zespoły disco polo mają sposób na kryzys. Niezłe stawki!

Wojciech Kozicki
13.06.2020  16:48
Disco polo, koronawirus i stawki za koncerty
Disco polo, koronawirus i stawki za koncerty Fot: TOMASZ RADZIK/East News

Koncerty w Polsce mogą się odbywać, chociaż obowiązują ograniczenia i limity publiczności. Tymczasem gwiazdy disco polo, których stawki i zarobki do małych nie należą, muszą jakoś zarobić na podstawowe potrzeby życiowe takie jak kawior i szampan. Znane zespoły będą grały na weselach i urodzinach!

Kiedy wrócą normalne koncerty? Na razie epidemia koronawirusa wydaje się wracać, a Ministerstwo Zdrowia nie radzi sobie z nią śpiewająco. Zespoły disco polo znalazły jednak sposób, by przetrwać kryzys w branży. Jak donosi „Fakt”, zespół Piękni i Młodzi ma w czerwcu zajęty każdy weekend. Plenerowe koncerty nie wchodzą w grę, więc kapela Narożnej stawia na imprezy okolicznościowe takie jak wesela, urodziny i rocznice.

Disco polo i stawki za koncerty

Ktoś, kto nas zaprosi może liczyć na fantastyczny koncert i pamiątkowe zdjęcie. Ze względu na pandemię przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i nie ściskamy się już z każdym jak kiedyś. Gramy nasze największe przeboje. Często jesteśmy jako „niespodzianka wieczoru”. Zdarza się, że pan młody zamawia nas w sekrecie dla panny młodej – ujawniła Magda Narożna. („Fakt”)

Ile za taki koncert bierze zespół Piękni i Młodzi? Jak informuje „Fakt”, za 40-minutowy występ kapela zgarnia ok. 23 tys. złotych.

 

Czytaj także