18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra sprawa

Złe wieści dla fanów Klanu. Stockinger po operacji serca pożegna pracę

08.03.2020  13:21
Złe wieści dla fanów Klanu. Stockinger po operacji serca pożegna pracę
Złe wieści dla fanów Klanu. Stockinger po operacji serca pożegna pracę Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Klan bez doktora Lubicza? Tego nie sposób sobie wyobrazić. Jednakże Tomasz Stockinger postanowił na najważniejszym miejscu postawić swoje zdrowie i po przebytej operacji serca nie zamierza szybko wracać na plan. 

Klan bez doktora Lubicza nie mógłby istnieć. Niestety, grający go Tomasz Stockinger ostatnio podupadł na zdrowiu i musiał przejść operację serca. Aktor postanowił nie wracać na plan tak długo, aż jego zdrowie będzie w stanie idealnym.

Klan bez doktora Lubicza smuci fanów serialu

Trzeba przyznać, że jest to bardzo rozsądne postępowanie. Niestety, fani produkcji są zrozpaczeni taką decyzją - wiele odcinków bez doktora Lubicza będzie ciężko przetrawić.

Na plan „Klanu” wrócę tylko wtedy, kiedy będę miał gwarancję, że wszystko jest już ze mną dobrze. Raczej do końca tego sezonu nie pojawię się w pracy i wejdę na plan dopiero podczas kręcenia odcinków po wakacjach 

- mówił Tomasz Stockinger w rozmowie z Faktem.

Scenarzyści nieobecność Tomasza Stockingera rozwiążą w sposób dość przykry. Doktor Lubicz wyjedzie do Szwajcarii by leczyć się z białaczki. W tym samym czasie odtwórca tej roli zabierze się za niełatwą rehabilitację.

Będę chciał wyglądać i pracować tak samo jak wcześniej. Mam gdzie wracać i dla kogo. Dla siebie, dla swojej rodziny i publiczności

– podsumowuje aktor.

Do tego Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w Klanie gra kultową Grażynkę, właśnie straciła męża i też nie wiadomo, kiedy wróci na plan zdjęciowy. Być może postanowi sobie zrobić wolne, by w spokojnym gronie rodziny przeżyć żałobę?