18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co się dzieje?

Źle z Krystianem Ochmanem?! Fani są przerażeni

11.05.2022  11:32
Krystian Ochman źle się czuje na Eurowizji?!
Krystian Ochman źle się czuje na Eurowizji?! Fot: Tomasz Jastrzębowski/REPORTER

Wygląd Krystiana Ochmana, który już jutro ma reprezentować nas w półfinale konkursu Eurowizji, mocno zaniepokoił fanów. Czy z 23-latkiem dzieje się coś złego?

Krystian Ochman i jego piosenka "River" ma w tym roku szansę nie zawstydzić nas na Eurowizji, a wręcz przeciwnie - sprawić, że poczujemy w końcu narodową dumę. Poziom utworu jest nieporównywalny do tego, co rok wcześniej prezentował Rafał Brzozowski.

Krystian Ochman źle się czuje na Eurowizji?!

12 maja 2022 Krystian Ochman wystąpi w półfinale konkursu w Turynie i wszyscy mają nadzieję, że przejdzie do jego finału. Niestety, oglądając materiały z Włocha fani poważnie się zaniepokoili.

Czy z Krystianem Ochmanem wszystko jest w porządku? Chłopak nie wygląda najlepiej, co poważnie martwi jego wielbicieli. Przemęczenie, stres, a może problemy osobiste? Co dręczy młodego artystę?

Niektórzy czujniejsi fani zauważyli nawet, że wyjątkowo piękny głos Ochmana uległ jednak pewnym zmianom. Sam artysta postanowił uspokoić wszystkich tych, którzy się o niego martwią.

Nie martwcie się o mój głos. Jest trochę wysuszony od alergii, ale jest już okej 

- powiedział piosenkarz.

Muzyk odpowiedział również na pytania dotyczące jego ogólnego samopoczucia. "Wiem, że dbacie o mnie, jesteście dla mnie za dobrzy... Ja po prostu mam taką urodę, takie oczy. Jak śpiewam to ludzie myślą, że jestem albo śpiący albo spiz***y" - powiedział z rozbrajającą szczerością.

Trzymacie za niego kciuki?

Czytaj także