18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sylwia Bomba w żałobie

Ochman nie żyje. Tragiczna śmierć, walka z chorobą

Wojciech Kozicki
27.07.2022  15:23
Jacek Ochman nie żyje. Sylwia Bomba w żałobie
Jacek Ochman nie żyje. Sylwia Bomba w żałobie Fot: Albin Marciniak/East News

Portal Pudelek przekazał smutną i łamiącą serce wiadomość. Nagle i w młodym wieku zmarł cieszący się ogromną popularnością Jacek Ochman. Zasłynął głównie tym, że był ojcem dziecka Sylwii Bomby. Ujawniono, że przyczyna śmierci była tragiczna i powiązana z chorobą.

Nie żyje Jacek Ochman, czyli były partner i obecny ojciec dziecka Sylwii Bomby, którą Polacy pokochali w programie „Gogglebox” TTV. Wiadomo było, że zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i prawdopodobnie to nałóg doprowadził celebrytę do śmierci. Jak podaje Pudelek, zmarł we wtorek 26 lipca 2022 roku ok. godziny 19:00 i „to właśnie przedawkowanie mogło doprowadzić do śmierci”.

Jacek Ochman nie żyje. Sylwia Bomba w żałobie

Jacek Ochman, czyli ojciec małej Antosi, zasłynął również jako prezes klubu piłkarskiego Znicz Pruszków w latach 2015-2021.

Sylwia Bomba i Jacek Ochman rozstali się w 2021 roku. Gwiazda "Gogglebox" nie komentowała szczegółów rozstania, ze względu na dobro 3-letniej córki Antoniny. Nie było jednak tajemnicą, że wiele wycierpiała się w tej relacji – podaje Party.pl.

Jak czytamy na Pudelku, Sylwia Bomba przez 2 lata walczyła o związek z Ochmanem i pomagała mu wyjść z nałogu alkoholowego. Były partner Sylwii Bomby podobno nie utrzymywał kontaktu z córką przez ostatnie trzy miesiące.

Zmarł wczoraj o 19:00. Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol. Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką – ujawnił informator Pudelka.

logo Tu się dzieje