18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bardzo przykra wiadomość

Zmarł gwiazdor "Mam talent". Współlokator znalazł ciało w pokoju

20.07.2022  11:13
Nie żyje gwiazdor "The Voice" i "Mam talent"
Nie żyje gwiazdor "The Voice" i "Mam talent" Fot: NetPix/Shutterstock

Nie żyje ceniony piosenkarz i uczestnik amerykańskiej edycji "Mam talent". Nolan Neal odszedł w wieku 41 lat. Jego ciało zostało znalezione w mieszkaniu w Nashville.

Nolan Neal nie żyje. Piosenkarz największą popularność zdobył dzięki występom w programach "The Voice" i "Mam talent". Informację o śmierci potwierdził jego kuzyn.

Przyczyna zgonu nie została jeszcze ujawniona, choć wiadomo, że uczestnik talent show wielokrotnie mówił o problemach z używkami. Ciało 41-latka zostało znalezione w sypialni przez jego współlokatora.

Nie żyje Nolan Neal

Jak donosi "Mirror", policjanci odkryli, że obok zmarłego znajdował się rozsypany biały proszek, co ma potwierdzać fakt, że Neal był uzależniony od narkotyków. Oficjalna przyczyna zgonu zostanie ujawniona dopiero po otrzymaniu wyników sekcji zwłok.

Nolan Neal podbił serca jurorów w 11. edycji "The Voice" wykonując utwór "Tiny dancer". Oceniający i widzowie docenili go wtedy owacjami na stojąco. Później występował m.in. w "Mam talent", gdzie również podbił serca publiczności.

logo Tu się dzieje