18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Przedwczesna śmierć"

Zmarł młody aktor. Netflix w żałobie

Wojciech Kozicki
08.09.2022  12:43
Zmarł komik i aktor David A. Arnold. Netflix i Nickelodeon w żałobie
Zmarł komik i aktor David A. Arnold. Netflix i Nickelodeon w żałobie Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Netlflix w żałobie. Potwierdzono, że nie żyje gwiazda, komik, aktor, scenarszysta, reżyser i znakomity twórca seriali David A. Arnold. To on stworzył serial Netflixa „Pełniejsza chata”. Zostawił po sobie imponujący dorobek artystyczny, głównie komediowy.

To dzięki niemu serialowa oferta Netflixa była znacznie ciekawsza. Potwierdzono smutną wiadomość – zmarł komik, showrunner, scenarzysta, producent i aktor David A. Arnold. Portal Deadline informuje, że odszedł od nas 7 września 2022 roku mając zaledwie 54 lata. Tacy artyści mają do to siebie, że niezależnie od wieku, zawsze odchodzą za wcześnie.

Nie żyje aktor David A. Arnold. Netflix i Nickelodeon były dzięki niemu lepsze

David A. Arnold zmarł w trakcie czteromiesięcznej trasy komediowej po Stanach Zjednoczonych. Rodzina artysty w oficjalnym oświadczeniu ujawniła, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Pozostawił swoją żonę Julie L. Harkness i dwójkę dzieci - Annę-Grace oraz Ashlyn.

David A. Arnold urodził się 15 marca 1968 roku w Cleveland. Swoją karierę rozpoczął od stand-upu, występując między innymi na Montreal Comedy Festival i w programie Comedy Central "Jamie Foxx Presents Laffapalooza". Kolejnym krokiem w rozwoju zawodowym Arnolda było aktorstwo – przypomina Radio ZET.

Karierę aktorską rozpoczął w 1999 roku komedią „Whiteboyz”. Później była takie produkcje jak "Camden","Ekipa", "Stompin'", "Meet the Browns", czy "Bad Ass: Twardziel" oraz jego ostatnia rola w serialu "That Girl Lay La" z 2021 roku. Występował też w specjalnych programach standupowych dla Netflix - "David A. Arnold: Fat Ballerina" i "It Ain’t For The Weak". 

Z sukcesami realizował się jako reżyser, scenarzysta i producent. Spod jego ręki wyszły "Because My Stand-Up Is Not Enough!!", "Meet the Browns", "House of Payne", "Side Hustle", "The Tony Rock Project", "Bigger", "That Girl Lay Lay" z Nickelodeon oraz serial Netflix "Pełniejsza chata".

Z wielkim smutkiem potwierdzamy przedwczesną śmierć naszego męża, ojca, brata i przyjaciela Davida A. Arnolda. David odszedł dziś spokojnie w swoim domu, a lekarze orzekali o przyczynie śmierci z przyczyn naturalnych. Prosimy o modlitwę za naszą rodzinę i uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie, ponieważ wszyscy jesteśmy zszokowani i zdruzgotani tą stratą - wydała oświadczenie rodzina Arnolda.