18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczne wydarzenie

Zmarła gwiazda "Kuchennych rewolucji". Łzy Gessler

19.11.2021  14:46
Nie żyje gwiazda "Kuchennych rewolucji"
Nie żyje gwiazda "Kuchennych rewolucji" Fot: TRICOLORS/East News

Magda Gessler przyjęła tę wiadomość z wyjątkowo ciężkim sercem. Nie żyje uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Gospodyni programu jest szczerze wstrząśnięta, nie mogła przygotować się na gorsze wieści.

Magda Gessler musi pogodzić się ze śmiercią uczestniczki jej flagowego programu, hitu TVN - "Kuchennych rewolucji". Gospodyni show jest głęboko wstrząśnięta tym, co się wydarzyło.

Marzenna Koniuszy pracowała w barze mlecznym w Gorzowie Wielkopolskim. Niestety, niedługo po emisji "Kuchennych rewolucjach" zmarła. Ta wiadomość mocno zasmuciła prowadzącą show, Magdę Gessler.

Magda Gessler rozpacza nad śmiercią uczestniczki "Kuchennych rewolucji"

Marzenna Koniuszy była szefową kuchni w barze "Agata". Chociaż rewolucja przyniosła pożądane efekty, kobieta nie zdążyła się nimi nacieszyć. Do sieci trafiła informacja, że 59-latka zmarła 20 września, czyli niedługo po wizycie Magdy Gessler.

Magda Gessler wchodzi z uczestnikami show w bliskie i zażyłe relacje, dlatego nic dziwnego, że przepełniają ją obecnie wielkie emocje. Prowadząca nie może pogodzić się ze śmiercią pani Marzenny.

Odcinek, który dedykuje pamięci nieżyjącej już cudownej szefowej kuchni baru "Agata" w Gorzowie Wielkopolskim, Marzennie... Odeszła na zawsze po bardzo udanym powrocie do baru mlecznego

- napisała na Facebooku zrozpaczona Magda Gessler.

Łzy same napływają w takich momentach do oczu.

Czytaj także