18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

Zmarła gwiazda TVN. Bawiła do łez w serialu "Niania"

02.02.2021  10:24
TVN: Zmarła znana aktorka
TVN: Zmarła znana aktorka Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

Nie żyje gwiazda TVN, która podbiła nasze serca w serialu "Niania". W wieku 87 lat odeszła Krystyna Rutkowska-Ulewicz. Współczujemy bardzo jej bliskim i wszystkim fanom, których zdruzgotała ta wiadomość.

Krystyna Rutkowska-Ulewicz grała w serialu "Niania" na antenie TVN - babcię Niani Frani. Aktorka pozostawiła po sobie ogromny dorobek artystyczny. Na koncie miała ponad 100 filmów i seriali. Jednakże to zdecydowanie babcia Apolonia najbardziej urzekła fanów kobiety.

Nie żyje gwiazda TVN i serialu "Niania"

Krystyna Rutkowska-Ulewicz po raz ostatni zagościła na szklanym ekranie w 2020 roku. Wystąpiła wtedy w filmie pt. "Banksterzy". To serwis FilmPolski.pl poinformował o tym, że artystka odeszła na zawsze.

31 stycznia zmarła w Warszawie w wieku 87 lat aktorka Krystyna Rutkowska-Ulewicz. W swojej karierze zagrała ponad 100 ról filmowych i telewizyjnych. Największą popularność przyniosła jej rola babci głównej bohaterki w serialu "Niania"

- czytamy we wpisie. 

Fani pozostają pogrążeni w głębokim smutku, a i Planeta dołącza się do szczerych kondolencji dla rodziny zmarłej. Wszystko pozostaje teraz w rękach czasu - miejmy nadzieję, że on zdoła jakoś zaleczyć te rany.

Czytaj także
Przeczytaj więcej