18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna wiadomość, to koniec

Zmarła gwiazda disco polo. Śpiewa "Cipuleńkę" z aniołami?

06.11.2021  14:24
Nie żyje Piękny Maniek z Mr Sebii. Gwiazda disco polo odeszła nagle
Nie żyje Piękny Maniek z Mr Sebii. Gwiazda disco polo odeszła nagle Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Fani muzyki disco polo we łzach. Potwierdziła się tragiczna wiadomość, która przeszywa serce jak sztylet. Zmarł Ireneusz Mielczarek, znany koneserom muzyki rozrywkowej jako Piękny Maniek z zespołu Mr Sebii. Jaka była przyczyna śmierci artysty?

Zmarł Piękny Maniek, czyli muzyk disco polo Ireneusz Mielczarek z zespołu Mr Sebii. Był współautorem wielu największych przebojów grupy. To dzięki niemu mogliśmy rozkoszować się takimi piosenkami jak m.in. „Zatańcz moja miła”. Informację o śmierci artysty potwierdzili koledzy zespołu.

Śmierć muzyka disco polo. Odszedł Piękny Maniek

Jaka była przyczyna śmierci muzyka disco polo? Tego nie ujawniono. „Super Express” zwraca jednak uwagę, że artysta wyglądał ostatnio bardzo dobrze i nic nie wskazywało na to, że mógł poważnie chorować.

Dzisiejszy poranek był dla nas szokiem. Nasz wieloletni przyjaciel, kolega, członek zespołu, najlepszy akordeonista, współautor ostatniej nowości "Zatańcz moja miła" , znany z serialu "Wesele z Piekła rodem" nie żyje. Ireneusz Mariusz Milczarek (Piękny Maniek) zmarł nagle dziś rano. Pozostawił smutek i tęsknotę. Mariusz już nie zagramy razem więcej koncertów, nie nagramy zaplanowanych piosenek. Wszystko szlak trafił. Niech tańczą Tobie teraz aniołowie jak śpiewasz z nami w naszej wspólnej piosence. Nigdy Cię nie zapomnimy. Wyrazy współczucia dla najbliższych – przekazali członkowie zespołu Mr Sebii. (pisownia oryginalna)

Piękny Maniek feat. Mr Sebii - Zatańcz moja miła 2021 (Oficjalne video)

Mr Sebii - Cipuleńka

Czytaj także