18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szykują się wpadki i trudne pytania

Zmiany w Familiadzie. Tego nawet ankietowani nie przewidzieli

Wojciech Kozicki
24.09.2019  12:18
Familiada wraca - nowe odcinki, nowe zasady, stary prowadzący
Familiada wraca - nowe odcinki, nowe zasady, stary prowadzący Fot: YouTube

„Familiada” świętuje swój jubileusz. Karol Strasburger opowiada żarty, a raczej najlepsze suchary w Polsce, już od 25 lat! Z tej okazji zapowiedziano zmiany w programie i zostaną zmienione zasady. Teleturniej czeka rewolucja.

„Familiada” towarzyszy Polakom przy niedzielnym rosole już od 25 lat. Śmieszne odpowiedzi, wpadki, dziwni uczestnicy, tajemniczy ankietowani, słynna lama, legendarna kanapka – ten program zapisał się już w historii polskiej telewizji. Niestrudzony Karol Strasburger od ćwierć wieku powstrzymuje się od śmiechu, gdy kolejne rodziny udzielają zaskakujących odpowiedzi. Jeśli komuś formuła programu się znudziła, to mamy dobrą wiadomość – będzie zmiana!

Zobacz także

Zmiany w "Familiadzie"

Po pierwsze, nagroda w „Familiadzie” będzie wyższa. Do tej pory można było wygrać 16 tys. złotych, ale telewizja sypnęła groszem i do zgarnięcia jest aż 25 tys. złotych. To jednak nie koniec rewolucji.

Za trudne pytania? Uczestnicy „Familiady” nie będą musieli udzielać odpowiedzi, gdy nie są pewni swojej wiedzy. Drużyna będzie mogła oddać pytanie przeciwnikom.

To jest fajne. Troszkę zaczerpnięte z "Familiady" amerykańskiej. Zobaczymy, jak to nam pójdzie. Nagraliśmy już 14 nowych odcinków i to się podoba. Ludzie czasami oddają – powiedział Karol Strasburger. (telemagazyn.pl)

Plotki okazały się nieprawdziwe, prowadzący nie zostanie zmieniony. Karol Strasburger już nawet delikatnie zasugerował, że tak jak widzowie czeka na wpadki w programie. Niektórzy twierdzą, że przecież każdy odcinek zaczyna się od wpadki, gdy prowadzący opowiada żart.

"Familiada" - nowe odcinki, zmienione zasady:

Wpadki w teleturniejach - Familiada i Koło Fortuny:

Muzyka z "Familiady" - tylko dla twardych zawodników: