18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP jedzie na ostro

Zmiany w jury "The Voice of Poland". Lista nazwisk

Wojciech Kozicki
08.07.2022  16:31
Zmiany w jury "The Voice of Poland". Lista nazwisk, nowa edycja
Zmiany w jury "The Voice of Poland". Lista nazwisk, nowa edycja Fot: Mateusz Jagielski/East News

Zaskakujące zmiany w jury „The Voice of Poland”. Trzynasta edycja talent show TVP będzie pełna niespodzianek. Nieoficjalnie do sieci wyciekła lista nazwisk nowych jurorów. Fani zapewne aż takiej rewolucji się nie spodziewali.

Trzynasta edycja „The Voice of Poland” i zmiany w jury. Od dawna było wiadomo, że Sylwia Grzeszczak nie wróci w kolejnej edycji do programu, ale kto może ją zastąpić? Ujawniono również, że Edyta Górniak nie chce być jurorką w „The Voice of Poland” ze względu na brak zaufania do Justyny Steczkowskiej. Nieoficjalnie podano nazwiska nowych jurorów.

Nowe nazwiska w jury "The Voice of Poland". Górniak i Steczkowska odchodzą?

Jak podaje Pudelek, w jury „The Voice of Poland” na pewno pojawi się Justyna Steczkowska. Pojawiły się doniesienia, że przyciski wciskać będą Tomson i Baron. Osoba z produkcji programu ujawniła Pudelkowi, że ostateczna lista nazwisk jurorów nie jest jednak jeszcze gotowa i zaakceptowana.

Nie wiadomo, czy do programu wróci Marek Piekarczyk. Podpisał umowę na bycie jurorem w TVP,  ale nie wiadomo o który talent show chodzi.

Jako prowadzący wystąpić mają Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Jak jednak plotkuje się na internetowych forach, do sieci miała przedostać się pełna lista jurorów, którzy zasilą skład jury 13. sezonu "Voice'a". Zgodnie z wpisem na Wikipedii, który ktoś zapisał przed ponowną edycją, w programie mieliby pojawić się też Tatiana Okupnik i Piotr Kupicha z zespołu Feel – pisze Pudelek.

logo Tu się dzieje