18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Padły nowe nazwiska

Zmiany w jury "The Voice of Poland". TVP ich ostro wysiuda

19.11.2021  14:16
Zmiany w składzie jury "The Voice of Poland". Kogo usunie TVP?
Zmiany w składzie jury "The Voice of Poland". Kogo usunie TVP? Fot: VIPHOTO/East News

TVP znowu zmienia i miesza. Podobał wam się skład jury „The Voice of Poland” w obecnej edycji? Lepiej się do niego nie przywiązujcie, bo nadchodzą roszady i ruszyła giełda nazwisk. Wyleci aż trójka jurorów?

TVP nie odpuszcza i będzie nowa edycja „The Voice of Poland”. Jednak wyniki oglądalności tej obecnej są mocno rozczarowujące i mówi się, że to najgorzej oglądana edycja w historii. Krytykowana jest głównie Sylwia Grzeszczak i mówi się, że w kolejnej edycji już jej nie zobaczymy. Okazuje się, że nie tylko ona może pożegnać się z pracą w Telewizji Publicznej.

Zmiany w jury "The Voice of Poland". Kto wyleci z programu?

Tajemniczy informator portalu Pudelek donosi, że Grzeszczak raczej nie zasiądzie ponownie w jury „The Voice of Poland”. Okazuje się, że powodem zwolnienia wokalistki ma być nie tylko fala krytyki, ale także liczne zobowiązania zawodowe. Na tym jednak nie koniec zmian, bo nieoficjalnie mówi się, iż z jurorskim fotelem pożegnają się także Baron i Tomson.

Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w "The Voice Kids" – ujawnia informator Pudelka.

Kto zastąpi Grzeszczak, Barona i Tomsona? Informator ujawnił, że na rozmowy z TVP mają być zaproszone Ewelina Lisowska i Ewa Farna. TVP chciałoby z ich pomocą przyciągnąć młodych widzów. Nie wiadomo jednak jak z dostępnością Ewy, bo przy okazji nowej płyty zaszła w ciążę.

Ponadto, obie mają doświadczenie w tego typu formatach. Farna była już jurorem w kilku programach rozrywkowych, Lisowska jest finalistką "X Factor". Stacja pokłada duże nadzieje w owocnym przebiegu tych rozmów – twierdzi tajemnicze źródło Pudelka.

Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk są bezpieczni i Telewizja Publiczna nie chce ich zwalniać.

Czytaj także
Przeczytaj więcej