18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat najlepszej polskiej aktorki

Polska gwiazda ujawnia: nowotwór złośliowy i zagrożona ciąża

03.02.2022  12:47
Zofia Zborowska-Wrona gra sceny seksu u Vegi, a przed chwilą pokonała nowotwór złośliwy
Zofia Zborowska-Wrona gra sceny seksu u Vegi, a przed chwilą pokonała nowotwór złośliwy Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Aktorka Zofia Zborowska-Wrona i szokujący wywiad udzielony Martynie Wojciechowskiej. Ujawniła jaki zdrowotny dramat przeżyła w trakcie niedawnej ciąży. Okazał się, że gdy była w stanie błogosławionym, został u niej zdiagnozowany NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY!

Sądzicie, że Zofia Zborowska-Wrona przeszła ciążę jak z bajki i sielskiego świata celebrytów? Nic bardziej mylnego! W najnowszym wywiadzie wyznała, że podczas ciąży wykryto u niej nowotwór złośliwy. To dlaczego córka jej i Andrzeja Wrony ma na imię Nadzieja.

Zofia Zborowska-Wrona ujawnia: zagrożona ciąża i czerniak

Aktorka musiała zmierzyć się z „czerniakiem z pieprzyka”. Początkowo nawet go nie zauważała, bo był jak każde inne znamię na ciele. Teraz postanowiła o tym opowiedzieć, by uświadomić Polakom, jak bardzo ważna jest ochrona skóry, szczególnie latem.

Powiem to, chociaż wiem, że będą nagłówki. Ja wtedy miałam czerniaka, gdy byłam w ciąży. Przechodziłam przez bardzo trudny czas i ostatnią rzeczą o jakiej myślałam, było to jak wyglądam. Chciałam iść na zapiekankę, to poszłam na zapiekankę – wyznała Zborowska-Wrona u Martyny Wojciechowskiej.

Co gorsze, lekarze uznali, że jej ciąża była zagrożona. Przypomniała, że to jej druga ciąża, bo pierwszą poroniła.

Finalnie, lekarze uratowali jej życie. Onkolodzy zdołali wyciąć niebezpiecznego czerniaka. Czy będzie to przestroga dla Polaków, by latem smarowali się kremami i chronili skórę?

Chodzenie po onkologii, gdzie podchodzą do ciebie ludzie i mówią do ciebie: "Czy pani z 'Barw szczęścia'? I chcą zrobić sobie z tobą zdjęcie. Nie mówiłam o tym nigdzie, bo nie chciałam kolejnych nagłówków. Mało osób o tym wiedziało. Ale może to dobry moment, aby o tym powiedzieć, bo zbliża się lato i ta ochrona skóry jest bardzo ważna – opowiedziała Zborowska-Wrona.

Obecnie Zborowską-Wrogę możemy podziwiać w najnowszym filmie Patryka Vegi "Miłość, sex i pandemia". Jako surowa prokurator i zadeklarowana feministka rzuca się w wir namiętnego orientalnego seksu.

Czytaj także