18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zrobiło się nieprzyjemnie

"Angelina Jolie" aresztowana. Zombie celebrytka wkurzyła władze

07.10.2019  09:11
"Angelina Jolie" aresztowana. Zombie celebrytka wkurzyła władze
"Angelina Jolie" aresztowana. Zombie celebrytka wkurzyła władze Fot: Instagram

Sahar Tabar, czyli irańska "sobowtórka" Angeliny Jolie, ma spory problem. Instagramerka, której głównym życiowym celem było wyglądać, jak hollywoodzka gwiazda, trafiła do aresztu.

Kobieta, która bardzo chciałaby być jak Angelina, ale trochę jej nie wyszło (operacje plastyczne, dziwne makijaże i retuszowanie zdjęć nie dały zbyt dobrego efektu) została oskarżona między innymi o podżeganie do przemocy i bluźnierstwo - podaje BBC.

Jak sugerują oburzeni fani zombie-celebrytki, władzom Iranu nie spodobało się, że kobieta ubiera się wyzywająco i bez zahamowań prezentuje swój wizerunek w mediach społecznościowych. Teraz ironizują, że Sahar Tabar "Angelina" mogłaby kogoś zamordować, a w oczach władzy jej wina i tak byłaby mniejsza.

Zombie Angelina

Sahar Tabar zasłynęła w mediach szokującymi zdjęciami, na których z zapadniętymi policzkami, ogromnymi wargami i kuriozalnie zawiniętym nosem, pozuje na Angelinę Jolie. Szybko okazało się, że kobieta najprawdopodobniej wcale nie przeszła 50 operacji plastycznych, jak wcześniej podawała. Sama przyznała, że jej twarz Angeliny Jolie, to efekt... programów graficznych.

Przeczytaj więcej
Komentarze