18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Żona Lindy przerywa milczenie. Skomentowała stan jego zdrowia

Bartłomiej Ciepielewski
22.02.2021  14:26
Bogusław Linda miał operację
Bogusław Linda miał operację Fot: Michal Wozniak/East News

Kilka dni temu media obiegła przykra informacja o problemach zdrowotnych Bogusława Lindy. Aktor mimo początkowego sprzeciwu zdecydował się na operację. Jego żona przekazała szczegóły dotyczące zabiegu.

Bogusław Linda od kilku lat zmaga się z chorobą kręgosłupa. Aktor leczył się, korzystając z zabiegów medycyny naturalnej, jednak nie przyniosły one oczekiwanej poprawy. Mimo początkowego sprzeciwu gwiazdor zdecydował się na operację.

Miał nieinwazyjny zabieg i rehabilitację, już się otrzepał. Zaraz rusza do pracy. Rezygnuje jednak ze swoich sportów ekstremalnych, oprócz gotowania - poinformowała żona artysty.

Lidia Popiel podziękowała wszystkim fanom za wsparcie i pomoc w znalezieniu specjalisty, który podjął się operacji.

Bogusław Linda wraca do zdrowia

Żona celebryty odniosła się również do plotek o wycofaniu się męża z życia publicznego.

W tej chwili Bogusław rzeczywiście nie udziela się jakoś specjalnie, ale egzystuje normalnie. Nadal jestem konsumentką jego cudownych obiadów, więc wszystko jest już OK - uspokoiła Lidia Popiel.

Aktor nie ukrywa, że w wieku 68 lat czas biegnie o wiele szybciej, a starzejący się organizm coraz częściej daje o sobie znać. Na szczęście Bogusław Linda jak na razie nie zamierza kończyć kariery.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze