18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żona Krawczyka zarobi na mężu

Ujawnili plan Ewy Krawczyk. Brutalny cios w syna wokalisty

Wojciech Kozicki
06.08.2021  19:29
Żona Krawczyka zastrzeże znak towarowy. To cios w syna Krawczyka
Żona Krawczyka zastrzeże znak towarowy. To cios w syna Krawczyka Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Jeszcze nie wyschły łzy, gdy zmarł Krzysztof Krawczyk, a rozpoczęła się brutalna walka o testament i pranie brudów w mediach. Rozpoczęła się stroją żona syn Krzysztofa Krawczyka i Marian Lichtman, a po drugiej jego menadżer Andrzej Kosmala i żona Ewa Krawczyk. Ta ostatnia dwójka właśnie wpadła na pomysł jak zarobić na zmarłym gwiazdorze, a przy okazji jego potomek nie będzie mógł korzystać ze spuścizny ojca.

Walka o testament Krawczyka wciąż trwa. Ledwo Krzysztof Krawczyk junior ujawnił, że menadżer ojca i jego żona Ewa Krawczyk chcą zabronić mu śpiewania piosenek ojca, a ta dwójka wpadła na kolejny kontrowersyjny pomysł. Pełnomocniczka Krzysztofa juniora ujawniła, że wdowa po artyście Ewa Krawczyk i menadżer Andrzej Kosmala, ubiegają się o uzyskanie wspólnego prawa ochronnego na znak towarowy "Krzysztof Krawczyk". Tym samym syn pieśniarza całkowicie straciłby możliwość korzystania z dorobku ojca, który całkowicie zagarną Ewa Krawczyk i Kosmala. Nie chodzi im JEDNAK tylko o muzykę i przeboje. Wezmą WSZYSTKO, ponieważ „dążą do maksymalnego skomercjalizowania i zmonopolizowania imienia i nazwiska Krzysztofa Krawczyka".

Znak towarowy "Krzysztof Krawczyk". Jego żona zgarnie WSZYSTKO?

Prawniczka młodego Krawczyka w rozmowie z Pomponikiem powiedziała, że wniosek wpłynął już do Urzędu Patentowego, a wśród zgłoszonych kategorii są nie tylko utwory i płyty z muzyką Krawczyka. Chodzi m.in. o towary w postaci muzyki utrwalonej na nośnikach, publikacje techniką druku (np. albumy, książki, plakaty), odzież, obuwie, nakrycia głowy. Wśród usług wskazać można usługi promocyjne, usługi w zakresie zarządzania działalnością artystyczną, organizowanie i obsługę koncertów. 

Podjęli kroki mające na celu uzyskanie wspólnego prawa ochronnego na znak towarowy słowny "Krzysztof Krawczyk" dla wskazanych przez nich kategorii towarów i usług, tzw. klas klasyfikacji nicejskiej, spośród których wybrali 7 z nich – powiedziała prawniczka juniora Krawczyka Pomponikowi.

Radio ZET zwraca uwagę, że syn Krzysztofa Krawczyka ma jednak szansę wygrać tę walkę. Zgłoszenie znaku towarowego nie może naruszać m.in. praw osobistych i majątkowych innych osób, co może pokrzyżować plany Kosmali i Ewy Krawczyk.

Syn Krawczyka ujawnia manipulacje żony gwiazdora

Chory syn Krawczyka ujawnił przy okazji, że Ewa Krawczyk dopuściła się manipulacji i wyznał co naprawdę działo się pod koniec życia wokalisty i czego dopuszczała się jego żona. Powiedział, że ktoś zmanipulował ojca do zmiany testamentu, prawdopodobnie nim manipulując.

Syn Krawczyka obecnie utrzymuje się ze skromnej renty inwalidzkiej i ubiega się o mieszkanie komunalne. Ze względu na zły stan zdrowia nie może podjąć pracy, więc zarabia m.in. śpiewając piosenki ojca na ulicach Łodzi i podczas lokalnych imprez. 13 sierpnia 47-latek ma wystąpić podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie razem z Marianem Lichtmanem i Trubadurami. Jeśli plan Ewy Krawczyk z rejestracją znaku towarowego „Krzysztof Krawczyk” się powiedzie, będzie mógł zapomnieć o wykonywaniu repertuaru ojca.

Krzysztof Krawczyk & Goran Bregovic - Moj przyjacielu [Official Music Video]

Ewa Krawczyk i Ewa Krawczyk O SEKSIE W SAMOLOCIE [WYWIAD]