18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śpiewa w niebie "Co za cyrk"?

Żona Krawczyka ogłasza casting na nagrobek

Wojciech Kozicki
17.04.2021  12:34
Krzysztof Krawczyk - konkurs na nagrobek, można się dorzucić
Krzysztof Krawczyk - konkurs na nagrobek, można się dorzucić Fot: VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk zmarł, ale czy przewraca się w grobie? Jego ostatnie lata życia była spokojne, ale nagle po śmierci wybuchają skandale i dzieją się dziwne rzeczy. Tym razem żona Krzysztofa Krawczyka chce urządzić swoisty casting na jego nagrobek.

Chociaż zabrzmi to szokująco, to po śmierci Krzysztof Krawczyk przeżywa w mediach drugą młodość. Nie chcą mu dać w spokoju odpłynąć parostatkiem w piękny rejs. Pojawiają się nieznane fakty i historie z jego życia, sprzedaż płyt rośnie, tacy jak ludzie jak Marian Lichtman chcą się ogrzać w jego blasku i dochodziło do przepychanek przy trumnie, wszyscy rozmawiają o testamencie Krawczyka, a była żona p. Krzysztofa ujawniła z jaką polską gwiazdą ją zdradził i spłodził dziecko. Na tym jednak nie koniec!

Krzysztof Krawczyk - konkurs na nagrobek

Żona Krzysztofa Krawczyka Ewa Krawczyk w rozmowie z „Super Expressem” opowiedziała, że chce jak najszybciej postawić ukochanemu godny pomnik, a przyjaciele i fani chcą go sfinansować. Więcej informacji na ten temat ujawnił przyjaciel i menedżer Krawczyka czyli Andrzej Kosmala.

Nie chcemy zwlekać z postawieniem pomnika Krawczykowi. Ewa ma pomysł, żeby na pomniku pojawiła się postać Krzysztofa, który trzyma w dłoni mikrofon, albo żeby stanęło tam jego popiersie. Mamy różne pomysły, ale chcemy to zrobić z zawodowcami, czyli z plastykami zawodowymi. Szukamy odpowiednich osób. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, czekam na kontakt – powiedział Andrzej Kosmala. (Super Express)

Kosmala zdradził, że wiele osób chce wesprzeć finansowo budowę pomnika. Oferują kwoty od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ewa Krawczyk dodała, że nie spodziewała się takiej reakcji ludzi, ale jest pewna, że „Krzysztof cieszy się w niebie”.

Krzysztof Krawczyk - Co za cyrk

Czytaj także