18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bo jesteś ty... i jeszcze ktoś

Była żona Krawczyka ujawnia jak zdradził ją z gwiazdą

15.04.2021  08:44
Była żona Krzysztofa Krawczyka ujawnia jak ją zdradził
Była żona Krzysztofa Krawczyka ujawnia jak ją zdradził Fot: Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa tworzyli wspaniałą parę, ale gwiazdor nie ukrywał, że kiedyś był poligamistą. W rozmowie z „Super Expressem” jego była żona Grażyna Krawczyk opisała, jak zdradził ją ze sławną polską piosenkarką, która zaszła z nim w ciążę.

Krzysztof Krawczyk, zanim został przykładnym mężem, lubił skakać z kwiatka na kwiatek. Jego była żona Grażyna Krawczyk w rozmowie z „Super Expressem” wyznała, że wiele kobiet zabiegało o jego względy, a pewnej gwieździe polskiej piosenki udało się zdobyć coś więcej niż tylko jego autograf.

Była żona Krzysztofa Krawczyka ujawnia jak ją zdradził

76-letnia Krawczyk, kiedyś Adamus, wyznała tabloidowi, że jej byłego męża uwiodła Halina Żytkowiak z zespołu Amazonki. Przyłapała ich razem w hotelu. Potem okazało się, że była w ciąży.

Złapałam ich. Krzysztof był u niej w pokoju. Nie nakryłam ich w łóżku, ale wparowałam do niej do pokoju i zapytałam „Gdzie jest Krzysztof?”. Krzysztof był w łazience. I wszystko się posypało – wyznała była żona Krawczyka. (Super Express)

Pani Grażyna ujawniła również, że starała się wówczas z Krawczykiem o dziecko. Miała problemy z zajściem w ciążę, ale legendarny piosenkarz zapłodnił jednak Amazonkę.

Halina była szybsza. Ja miałam jakiś problem, ale byłam dwa razy w kurortach w Tarczynie-Zdroju, Dusznikach, gdzie mnie Krzysztof odwiedzał, i byłam na dobrej drodze, ale niestety w międzyczasie Halinka była szybsza – powiedziała Grażyna Krawczyk. (SE.pl)

Co ciekawe, była żona Krawczyka twierdzi, że ta zdrada i ciąża spłynęły po niej jak po kaczce, chociaż będzie pamiętała to do końca życia. Zapewnia, że pogodziła się z tym i nie da powiedzieć złego słowa o Krzysztofie Krawczyku. Opisała go jako w porządku faceta, który kochał kobiety. Nie ukrywa jednak, że nie stanęła nigdy później na ślubnym kobiercu, bo „straciła wiarę w małżeństwo”.

Krzysztof Krawczyk, Edyta Bartosiewicz - Trudno tak (razem być nam ze sobą...)

logo Tu się dzieje