18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna żałoba

Żona Krzysztofa Kowalewskiego jest w ciężkim stanie

26.02.2021  18:25
Żona Krzysztofa Kowalewskiego w dramacie
Żona Krzysztofa Kowalewskiego w dramacie Fot: Damian KLAMKA/East News

Krzysztof Kowalewski nazywał swoją żonę, Agnieszkę Suchorę, największym szczęściem. Para doczekała się córki Gabrieli. Teraz rodzina artysty musi poradzić sobie z tą straszną stratą.

Krzysztof Kowalewski zmarł po tym, jak przez bardzo długi czas jego stan zdrowia stopniowo się pogarszał. Aktor zasmucił swoim odejściem wielu fanów, ale największe katusze przeżywa jego rodzina.

Krzysztof Kowalewski po wielu prywatnych perypetiach znalazł miłość i spokój u boku młodszej od niego 30 lat Agnieszki Suchory. Para była niezwykle zżyta. Aktorka już po śmierci małżonka ogromnie wzruszająco go przeżegnała.

Żona Krzysztofa Kowalewskiego przeżywa dramat

Teraz przedłuża się czas oczekiwania na pogrzeb artysty. Jest to spowodowane między innymi tym, że jego syn z pierwszego małżeństwa, Victor na co dzień mieszka w USA i potrzebuje czasu na to, by w okresie pandemii dotrzeć do Polski.

O tym, w jak ciężkim stanie znajduje się przeżywająca żałobę po ukochanym Agnieszka Suchora - opowiedziała jej bliska przyjaciółka, Agata Kulesza. Panie są ze sobą bardzo zżyte. "Dla mojej Marianki (córka Kuleszy - przyp. red), Agnieszka jest jak druga matka. Zawsze może się do niej zwrócić o pomoc. Jak sobie z nią nie radziłam, mówiłam Agnieszce: Ja już nie mogę, ty z nią porozmawiaj" - tak o koleżance mówiła druga artystka jakiś czas temu.

Agnieszka jest wykończona emocjonalnie. Straciła kogoś, kto był częścią niej samej. Cudownie się rozumieli, tworzyli fantastyczną, piękną parę. I do tego tak bardzo się kochali

- wyznała Agata Kulesza.

Współczujemy ogromnie tej przerażającej sytuacji. Pozostaje mieć nadzieję, że czas, który uchodzi za najlepszego lekarza - jakoś zagoi te powstałe w sercach rany.