18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

Żona Rutkowskiego potwornie okaleczona! Przeżyła piekło

17.01.2020  10:57
Żona Rutkowskiego potwornie okaleczona! Przeżyła piekło
Żona Rutkowskiego potwornie okaleczona! Przeżyła piekło Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Maja Rutkowski (Plich) przeżyła potworne katusze. Jej ciało zostało koszmarnie okaleczone - doznała poparzeń 3 stopnia, omal nie doszło do tragedii.

Maja Plich, a dziś Rutkowski (nie Rutkowska!) przed laty zafundowała sobie na plecach koszmarek... Wytatuowała tam wielkiego anioła z rozłożonymi skrzydłami, łacińską sentencję si vis amari, ama (jeśli chcesz być kochanym, kochaj) i tajemniczą datę z 2003 roku...

Zdaje się jednak, że po latach tatuaż nie budził już szczególnie pozytywnych emocji, bo celebrytka znana jedynie z bycia żoną celebryty, zdecydowała się go usunąć. Oficjalny powrót? Jak tłumaczyła, skrzydła anioła wystawały jej zza ślubnej sukni.

Rutkowski okaleczona

Niestety, usunięcie tatuażu okazało się bardziej skomplikowane, niż przypuszczała...

Myślałam, że teraz są takie technologie, że po jednym zabiegu będzie po sprawie

- powiedziała rozczarowana "Pudelkowi".

A tu psikus... nie dość, że sprawa wcale nie jest tak prosta, to u celebrytki doszło do tragedii... W gabinecie, w którym wykonano zabieg, Maja została dosłownie okaleczona. Na jej ciele pozostawiono koszmarne poparzenia 3 stopnia! Rany były tak rozległe, że omal nie doszło do zakażenia. Na szczęście celebrytka niemal natychmiast zgłosiła się do lekarza.

Jeszcze w samochodzie, gdy wracałam z zabiegu, pojawił się straszny ból. Myślałam, że mam zawał serca, musiałam zjechać na pobocze - opowiada Rutkowski (Plich). - Doświadczyłam strasznego bólu i cierpienia i o mały włos nie doszłoby do zakażenia całego organizmu, bo rana była tak rozległa. Na szczęście szybka reakcja doktora Krzysztofa Mirackiego i wdrożenie błyskawicznie antybiotyku ustrzegło mnie przed najgorszym. Dlatego dziesięć razy sprawdźcie miejsce, w którym będziecie chcieli poddać się zabiegowi usunięcia niechcianego tatuażu.

Maja Plich
Maja Plich
Maja Plich
Maja Plich
Maja Plich i Krzysztof Rutkowski
Maja Plich
Przeczytaj więcej
Komentarze