18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stefano, czyś ty szarpał?

Małysz w szpitalu. Ogromny ból promieniuje!

Wojciech Kozicki
20.09.2021  20:11
Żona Małysza będzie bardzieć tańczyć z bólem niż ze Stefano Terrazzino?
Żona Małysza będzie bardzieć tańczyć z bólem niż ze Stefano Terrazzino? Fot: TRICOLORS/East News

„Taniec z gwiazdami” to nie bułka z masłem. Właśnie przekonała się o tym żona Adama Małysza, czyli Izabela Małysz, ponieważ po katorżniczych treningach trafiła do szpitala. Czy rozważa odejście z programu? 

Dramatyczna sytuacja żony Adama Małysza. Izabela Małysz znakomicie radzi sobie w „Tańcu z gwiazdami”, może wygrać program i zarobić wielkie pieniądze. Kryształowa kula jest w jej zasięgu. Jednak jej największym rywalem na parkiecie jest… ZDROWIE! Zjawiskowa żona skoczka trafiła do szpitala z powodu bolesnej kontuzji, której nabawiła się na treningach.

Izabela Małysz w szpitalu. Kto zamiast niej wygra "Taniec z gwiazdami"?

Izabela Małysz w wywiadzie z Pomponikiem wyznała, że konieczna była wizyta w szpitalu z powodu ciężkich treningów. Zdecydowano się na podanie silnych leków przeciwbólowych. Gwiazda ma ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, ale zapewniła, że nie zamierza się poddawać i będzie dzielnie walczyła.

Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiążę się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe, a wiadomo, że taniec wymaga podnoszeń, dużo się na tych plecach dzieje – wyznała Małyszowa Pomponikowi.

Żona Orła z Wisły przyznała, że nazwisko „Małysz” ułatwiło jej znalezienie specjalistów i lekarzy. Potwierdzili po badaniu USG, że na szczęście nie ma żadnych pęknięć i nadal może hasać na parkiecie, choć pewnie okupi to wodospadami łez. Teraz zmaga się nie tylko z nową choreografią, ale także bólem. Czy w takim stanie uda jej się zaskarbić sympatię jurorów i widzów?

Jestem na lekach przeciwzapalnych. Z nami amatorami jest ten problem, że profesjonalny tancerz jest w stanie tak pracować, by jego ciało nie było szarpane. A my nie jesteśmy przygotowani do wielu figur, więc stąd wynikają kontuzje – wyjaśniła Izabela Małysz.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami XII - Odcinek 1 - Iza Małysz i Stefano Terrazzino (walc angielski)