18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wir obowiązków

Żona śp. Pawła Królikowskiego wróciła do pracy DZIEŃ PO pogrzebie

30.04.2020  16:01
Żona śp. Pawła Królikowskiego wróciła do pracy DZIEŃ PO pogrzebie
Żona śp. Pawła Królikowskiego wróciła do pracy DZIEŃ PO pogrzebie Fot: Instagram/malgorzata_ok

Żona Pawła Królikowskiego, który odszedł przed wybuchem pandemii w Polsce, wróciła do pracy tuż po jego pogrzebie. Obowiązki zagłuszają ból?

Żona Pawła Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, została sama z liczną gromadką dzieci. Aktor zmarł po długiej walce z poważną chorobą neurologiczną, a jego ukochana wróciła do pracy niemalże od razu po pogrzebie.

Ludzie bardzo różnie reagują na żałobę i przeżywają ją rozmaicie. Niektórzy płaczą, zamykają się w domu, a inni potrzebują pracy i towarzystwa ludzi, by wrócić do równowagi. Najwyraźniej Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest w tej drugiej grupie.

Żona Pawła Królikowskiego wraca do życia

Tuż po pożegnaniu ukochanego męża, które miało miejsce jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa w Polsce, aktorka wróciła na plan filmowy, będący jej codziennym miejscem pracy. Małgorzata podobno zwróciła się do ekipy Klanu osobiście, ogłaszając, że nie potrzebuje urlopu. Mocno zszokowało to wszystkich pracujących na planie produkcji.

Nie chciała skorzystać z urlopu, zgłosiła gotowość do udziału w zdjęciach już następnego dnia po pożegnaniu męża

- twierdzi informator gazety Na żywo.

Praca zawsze była dla mnie ważna, chociaż zdarzało się, że rezygnowałam z niej na jakiś czas, by zająć się dziećmi

- oznajmiła aktorka.

Niestety, przez wybuch pandemii prace nad Klanem zostały do odwołania wstrzymane. Czy tego chce, czy nie, Małgorzata Ostrowska-Królikowska musi przebywać aktualnie w domu. Otuchy dodaje fakt, że niedawno została babcią, więc ma pełne ręce rodzinnej roboty.