18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko jasne?

Żona Paździocha zdradza, co dalej z serialem Świat według Kiepskich

03.02.2021  16:55
Żona Paździocha o przyszłości serialu Świat według Kiepskich
Żona Paździocha o przyszłości serialu Świat według Kiepskich Fot: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Serialowa żona Paździocha postanowiła zabrać głos w sprawie przyszłości serialu Świat według Kiepskich po śmierci Ryszarda Kotysa. Aktorka od lat związana z produkcją ma nowe informacje, które zdecydowanie zainteresują fanów formatu.

Nad serialem Świat według Kiepskich zawisły bardzo czarne chmury. Przede wszystkim kultowy, polski serial komediowy stracił dwie główne gwiazdy show. Pandemia koronawirusa zabrała najpierw życie Dariusza Gnatowskiego, a potem Ryszarda Kotysa. Nie ma więc już Arnolda Boczka i Mariana Paździocha, a to między innymi na tych postaciach opierało się całe, uwielbiane przez widzów show Polsatu.

Od jakiegoś czasu pojawiają się pierwsze, nieśmiałe głosy stacji na temat tego, czy serial Świat według Kiepskich będzie w ogóle kontynuowany. Okazuje się, że nawet ekipa, którą te wielkie straty przyjaciół z planu dotknęły, ma na ten temat swoje zdanie.

Żona Paździocha o przyszłości serialu Świat według Kiepskich

Jako pierwsza wypowiedziała się Renata Pałys, czyli serialowa żona Paździocha. Grała ona z Ryszardem Kotysem przez długi czas bardzo ekscentryczną parę mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. 

Niestety, ja mówię, że wymieramy. Nie ma z nami Zośki Czerwińskiej, nie ma Darka... Dziś właśnie wracam na plan serialu, nie mnie o tym decydować, jak to będzie realizowane. Życie jest okrutne, ale show must go on

– powiedziała aktorka.

Jak ustalił Super Express, nowe odcinki serialu Świat według Kiepskich powstaną i będą kontynuowane prace nad kolejnymi odsłonami fabuły. Już wiosną będziemy mogli cieszyć się następnym sezonem komedii. Trudno jednak wyobrazić sobie jej kształt bez głównych gwiazd. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze