18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kurski się wścieknie?

Żona Sławomira atakuje disco polo. „Promowanie patologii”

27.09.2019  08:52
Żona Sławomira atakuje disco polo. „Promowanie patologii”
Żona Sławomira atakuje disco polo. „Promowanie patologii” Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Sławomir się w tek kwestii nie wypowiada, ale jego żona powiedziała aż nadto! Po koncercie "Roztańczony PGE Narodowy" organizowanym przez TVP, Kajra była wściekła. 

W miniony weekend koncert "Roztańczony PGE Narodowy" rozgrzewał publiczność zgromadzoną na stadionie i tę przed odbiornikami, z włączonym TVP. Zagrały na nim wszystkie możliwe, lubiane, gwiazdy disco polo. Nikt nie spodziewał się zapewne krytyki ze strony... Kajry.

Żona Sławomira krytykuje wokalistę disco polo

Żona Sławomira postanowiła w dosadny sposób powiedzieć, co sądzi o koncercie. Wszystko dlatego, że oburzył ją występ jednego z wokalistów disco polo - MiłegoPana. Zaśpiewał on piosenkę pt. "Małolatki", w której padają m.in. takie słowa:

Patrzysz miła na mnie jak nikt, małolatko co ciało ma jak milf (...), ja na takie paniusie mam metody, hej foczko weź wskocz ze mną do wody. Wiele ciebie w wodzie tej nauczę, pokażę parę chwytów i parę sztuczek.  Jesteś przeboska jedyna taka, która umie tak rozpalić chłopaka. Łoj maleńka, jak ty mnie rajcujesz, jest prośba weź urodź ty mnie córę

Sławomir, jak do tej pory nie skomentował tego, co mówi jego żona. Ta jednak nawet przez chwilę nie zamierzała ukrywać tego, co sądzi o takiej twórczości. Najwyraźniej nie boi się podpaść prezesowi Kurskiemu.

Takie występy i promowanie patologii to jest skandal. Oczywiście, że seks z nieletnimi jest niedozwolony i nikt nie powinien udawać, że to jest ok. To ciekawy temat, który trzeba nagłaśniać, bo nie każdy zdaje sobie sprawę z zagrożenia - mówiła Kajra.

Przypominamy, że Sławomir również tworzy muzykę, którą śmiało możemy przypisać do gatunku disco polo (chociaż sam twierdzi, że jest to rock polo). Niemniej Kajra widzi znaczącą różnicę.

Ze Sławomirem staramy się tworzyć treści humorystyczne, ale niektórzy wokaliści po prostu… przeginają – mówiła w rozmowie z Plejadą.

Zgadzacie się? Zestawiamy poniżej przykładową piosenkę Sławomira z tą krytykowaną przez Kajrę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej