18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szczęśliwy zwrot akcji

Żona Tajnera zdradza: "Lekarze twierdzili, że nie mogę mieć dzieci"

05.11.2019  10:07
Żona Tajnera zdradza: "Lekarze twierdzili, że nie mogę mieć dzieci"
Żona Tajnera zdradza: "Lekarze twierdzili, że nie mogę mieć dzieci" Fot: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Żona Tajnera została niedawno szczęśliwą mamą malutkiego Leopolda. Teraz kobieta postanowiła zdradzić smutne szczegóły ze swojego życia przed ślubem. 

Żona Tajnera zaznała aktualnie ogromnego szczęścia rodzinnego. 29-latka poślubiła niedawno 65-letniego Apoloniusza, który widocznie kwitnie przy nowej partnerce. Ukochana młodsza od jego córki, Dominiki Tajner - właśnie obdarzyła męża potomkiem.

Żona Tajnera wyznała straszną prawdę

Dominika powitała na świecie braciszka i zapewnia, że cieszy się z jego narodzin. Jeszcze bardziej cieszy się Izabela Podolec-Tajner - nie jest to tylko zwykła, matczyna radość. To przede wszystkim szczęście z cudu, który przypadł jej w udziale. 

Okazuje się, że zanim w życiu Izabeli pojawił się Apoloniusz, była ona przekonana, że nigdy nie zostanie matką. Lekarze zapewniali, że 29-latka nie może mieć dzieci, a ona w to wierzyła. O swoim dramacie opowiedziała magazynowi Party. 

Leoś to wyczekane dziecko i najważniejsze, że jest już z nami i jest zdrowy. Chorowałam, wiele razy słyszałam od lekarzy, że nie będę mogła mieć dziecka. To było straszne i nie chcę do tego wracać. Trzeba patrzeć na pozytywne strony w życiu. Czułam, że będę w pełni szczęśliwa, i jestem. Leopold już się do nas uśmiecha, to największe szczęście

- wyznała w rozmowie z magazynem.

Młoda matka odniosła się również do fali hejtu, która zalała jej rodzinę z uwagi na dużą różnice wieku dzielącą małżonków. 

Żal mi ludzi, którzy nie mają własnego życia, ale mają czas, aby krytykować czyjeś. Mam mocny charakter i nigdy nie przejmowałam się tym, co myślą obcy mi ludzie, którzy często są sami w czarnej dziurze życiowej. Wiem, co i dlaczego w życiu robię, dlaczego podejmuję takie, a nie inne decyzje, i nie potrzebuję akceptacji obcych mi osób. Dlatego pozdrawiam wszystkich hejterów!

- podsumowała żona Tajnera.

Mamie i synkowi życzymy dużo zdrowia.

Czytaj także