18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyrozumiała?

Żona murem za Wiśniewskim. Wspiera go, jak może

20.10.2021  17:17
Michał Wiśniewski ma wsparcie żony
Michał Wiśniewski ma wsparcie żony Fot: TRICOLORS/East News

Pola Wiśniewska, obecna żona Michała Wiśniewskiego i matka jego syna Falco, wspiera męża jak może. Chociaż piosenkarz usłyszał poważne zarzuty, w które zamieszana jest także jedna z jego byłych żon, nowa miłość trwa w najlepsze.

Michał Wiśniewski ma wielkie serce. Od lat słynie z tego, że nie krępuje się zakochiwać ciągle na nowo. Pola Wiśniewska, jego obecna partnerka, jest już piątą małżonką artysty. Najwyraźniej kobieta zna doskonale moc przysięgi małżeńskiej, bowiem w gorszym momencie się od męża nie odwraca. Przeciwnie.

Wczoraj Michał Wiśniewski był na ustach wszystkich. Chodzi o poważne zarzuty, jakie postawiono artyście. W takim momencie Pola nie tylko jest przy nim, ale również publikuje wspierające materiały na swoim Instagramie.

Michał Wiśniewski ma pełne wsparcie żony

Lider zespołu "Ich Troje" usłyszał zarzuty w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga. Chodzi o wyłudzenie pożyczki ze SKOK-u w Wołominie na kwotę 2,8 miliona złotych. W sprawie pojawia się też jedna z jego byłych żon - Anna W., która miała za niego poręczyć.

Pola Wiśniewska nic nie robi sobie z szumu, który nagle powstał wokół jej małżonka. Mimo tego, że może mu za to grozić nawet ponad 10 lat więzienia, kobieta trwa przy jego boku z dumą, miłością i radością.

Kochanie, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, wiedząc to, co wiem, wybrałabym Cię raz jeszcze, jeszcze milion razy, każdego dnia, nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że chcę 

- napisała na Instagramie i zamieściła nagranie, na którym Wiśniewski szarmancko całuje ją w dłoń.

Zazdrościcie im takiej miłości?