18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Poziomka ma kształt łzy"

Żona wspomina Królikowskiego. Poruszający wiersz

03.02.2022  14:02
Ostrowska-Królikowska i wiersz dla męża. Paweł Królikowski pozostawił po sobie niewypełnialną pustkę
Ostrowska-Królikowska i wiersz dla męża. Paweł Królikowski pozostawił po sobie niewypełnialną pustkę Fot: PRESS PHOTO CENTER/East News/LUKASZ KLIMOWICZ

Aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instagramie wspomina zmarłego męża. Opublikowała poruszający wiersz dla Pawła Królikowskiego, który odszedł od nas niecałe 2 lata temu. Ostrzegamy, nie powstrzymacie łez!

Wybitny polski aktor Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, a łzy po jego śmierci jeszcze nie wyschły. Kusy z „Rancza” zostawił po sobie pustkę, której nic nie jest w stanie wypełnić. Jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyraźnie wciąż cierpi po jego odejściu, czego dowodem jest poruszający wiersz, który opublikowała na Instagramie.

Wiersz dla Pawła Królikowskiego. Jeśli jest teraz aniołem, to rosną mu skrzydła!

Przypominamy, że jest to wiersz „Poziomka”, którego autorką jest poetka Małgorzata Hillar. Zmarła w 1995 roku.

Gdy­byś był bli­sko, da­ła­bym ci, tę pierw­szą po­ziom­kę. Mó­wi­ła­bym: Weź naj­mil­szy, to jest kro­pla słoń­ca. Ty je­steś da­le­ko, a po­ziom­ka ma kształt łzy - napisała Ostrowska-Królikowska na Instagramie.

Tak jak się można spodziewać, pod postem na Instagramie pojawiły się tysiące serduszek oraz lawina słów wsparcia. Fani aktorki zapewniają, że mimo śmierci, jej mąż wciąż jest blisko niej. Jeden z nich zapewnia aktorkę, że mąż czeka na nią w niebie z koszem pełnych poziomek w kształcie łez.

Wyrazy wsparcie przekazała również Barbara Kurdej-Szatan.

Ostrowska-Królikowska i wiersz dla męża. Paweł Królikowski pozostawił po sobie niewypełnialną pustkę
Ostrowska-Królikowska i wiersz dla męża. Paweł Królikowski pozostawił po sobie niewypełnialną pustkę Fot: Instagram

logo Tu się dzieje