Czeka ich rozmowa

Żona zdradziła całą prawdę o ojcostwie Strasburgera. Co na to mąż?

29.11.2019  12:06
Żona zdradziła całą prawdę o ojcostwie Strasburgera. Co na to mąż?
Żona zdradziła całą prawdę o ojcostwie Strasburgera. Co na to mąż? Fot: TRICOLORS/East News

Karol Strasburger niedawno w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Teraz jego o 37 lat młodsza żona zdradza całą prawdę na temat ojcostwa aktora. Będzie zadowolony z jej słów?

Karol Strasburger został ojcem! Niedługo po ślubie z młodszą od niego o 37 lat Małgorzatą - aktor doczekał się upragnionego potomka. Na świat przyszła córeczka pary - Laura. 

Początkowo zakochani niewiele mówili na temat tego epokowego wydarzenia. O ich radości fanów poinformował świat szwagier prowadzącego Familiady za pomocą Instagrama. Dopiero później szczęśliwy tata zdradził nieco pikantnych szczegółów z porodu swojej żony.

Karol Strasburger wspiera żonę

Małgorzata nie pozostaje Karolowi dłużna. Postanowiła powiedzieć prawdę na temat ojcostwa Strasburgera. Nie może się nachwalić swojego ukochanego, choć zdarzyły się im również gorzkie momenty.

Czas porodu zbiegł się z intensywną pracą na planie Familiady i Karol znalazł się w sytuacji, w której nie mógł spędzić z nami tak wielu chwil, jakby chciał. Po wielu godzinach zdjęć do odcinków specjalnych jest wyjątkowo zmęczony, ale nie daje po sobie tego odczuć i robi, co może, by dzielnie przejąć opiekę nad córeczką, gdy mnie brakuje już sił i choćby chwili na sen

– powiedziała Małgorzata Super Expressowi.

Byłam pewna, że jeśli kiedyś przydarzy mi się najpiękniejsza z przygód, jaką jest rodzicielstwo, Karol będzie najcudowniejszym, oddanym, mądrym, zaangażowanym i świetnie przygotowanym do najważniejszej roli życia, bycia tatą.. bo takim też jest mężem i przyjacielem

– dodaje szczęśliwa.

Teraz na rodziców poza radością z obserwowania rozwoju ich dziecka, czeka ciężka praca. Mamy nadzieję, że poradzą sobie ze wszystkimi obowiązkami wzorowo. W końcu mają siebie nawzajem, a to bardzo wiele.

Przeczytaj więcej
Komentarze