18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek i pożegnania

Żora Korolyov nie żyje. Inne gwiazdy nie mogą uwierzyć

22.12.2021  14:40
Żora Korolyov nie żyje. Żegnają go gwiazdy.
Żora Korolyov nie żyje. Żegnają go gwiazdy. Fot: VIPHOTO/East News

Żora Korolyov, tancerz znany z programu "Taniec z Gwiazdami", zmarł nagle w wieku zaledwie 34 lat. Internet zalała fala pożegnań uzdolnionego artysty. Większość jego bliskich znajomych nie może uwierzyć w tę tragedię.

Fani talentu tego zdolnego tancerza, który karierę rozwijał na początku świetności programu "Taniec z Gwiazdami" długo w to nie uwierzą. Doszło do gigantycznej tragedii.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Żora Korolyov zmarł nagle, pozostawiając w rozpaczy przede wszystkim swoją narzeczoną i 10-letnią córkę. 

Żora Korolyov nie żyje. Żegnają go gwiazdy

O śmierci tancerza znanego z programu "Taniec z Gwiazdami" jako pierwszy w sieci poinformował Czadoman, który znał się mężczyzną prywatnie. "To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie..." - napisał muzyk.

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł

- ujawnia informatorka "Super Expressu". 

Żora Korolyov miał w chwili śmierci zaledwie 34 lata. Prawdopodobną przyczyną śmierci tancerza według informacji płynących z "Super Expressu" miało być zapalenie mięśnia sercowego. Tancerz zmarł mimo podjętej reanimacji.

Nie mogę uwierzyć. Za młody!

- napisał kolega po fachu Stefano Terrazzino.

Tego, co przeżyliśmy i przetańczyliśmy - nikt nam nie odbierze. W moich wspomnieniach będziesz żył zawsze. Kondolencje dla rodziny i najbliższych

- napisała w mediach społecznościowych Izabela Janachowska.

To jakiś okrutny żart... Brak mi słów. Żora... Spoczywaj w pokoju

- napisała Dominika Gwit, która partnerowała mu w "Tańcu z Gwiazdami".

Tancerza w mediach społecznościowych wspominali również: Krzysztof Ibisz, Karolina Gorczyca, Jan Kliment, Kasia Cerekwicka, Agustin Egurrola i Anna Karwan.

My również bardzo współczujemy rodzinie zmarłego.