18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

prokuratura już wie

Dlaczego umarł Żora Korolyov? Są wyniki sekcji zwłok

03.01.2022  12:45
Dlaczego umarł Żora Korolyov? Są wyniki sekcji zwłok
Dlaczego umarł Żora Korolyov? Są wyniki sekcji zwłok Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Żora Korolyov nie żyje - ta informacja zszokowała Polaków tuż przed Bożym Narodzeniem. Dlaczego młody i zdawałoby się zdrowy gwiazdor umarł tak nagle? Prokuratura ma już wyniki sekcji zwłok.

Żora Korolyov - tancerz i choreograf znany z Tańca z Gwiazdami - zmarł niespodziewanie 21 grudnia. Mężczyzna miał zaledwie 34 lata i nic nie zapowiadało tragedii. Jego wieloletnia partnerka i bliscy są wstrząśnięci, podobnie znani znajomi z branży rozrywkowo-tanecznej.

Dlaczego zdrowy młody mężczyzna umarł tak nagle? Co się wydarzyło? Mimo braku jakichkolwiek oficjalnych informacji w tej sprawie, mnożyć zaczęły się teorie spiskowe, między innymi o zapaleniu mięśnia sercowego i reakcji na szczepienie przeciw COVID-19. Sprawę śmierci tancerza postanowiła zbadać prokuratura, już wszystko wiadomo.

Wyniki sekcji zwłok Żory Korolyova

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz informuje, że śledczy dysponują już wstępnymi wynikami sekcji zwłok Żory Korolyova. Niestety nie zdradza szczegółów - rodzina zmarłego chce zatrzymać te informacje w tajemnicy.

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego, nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego

- mówi prokurator Aleksandra Skrzyniarz.

Czy kiedykolwiek dowiemy się, co wywołało śmierć młodego tancerza? Tego niestety nie wiadomo. Pozostaje nam pogodzić się z wolą rodziny i pożegnać mężczyznę w ciszy. Pogrzeb Żory Korolyova zaplanowany został na 5 stycznia.