gwiazda błyszczy

Zrobią z Viki Gabor aktorkę? Wystąpi w nowym serialu TVP

20.12.2019  11:34
Zrobią z Viki Gabor aktorkę? Wystąpi w nowym serialu TVP
Zrobią z Viki Gabor aktorkę? Wystąpi w nowym serialu TVP Fot: Piotr Molecki/East News

12-letnia Viki Gabor ma szansę na karierę nie tylko sceniczną. Prezes TVP Jacek Kurski tak się nią zachwycił, że chyba chce zrobić z niej aktorkę. Młodziutka gwiazdka zagra w serialu.

Gdy Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior, Jacek Kurski niemal skakał ze szczęścia. Światu ogłosił oczywiście, że to jego i Telewizji Polskiej sukces. Zdaje się, że pan prezes ma plan - ze swej gwiazdki zrobić gwiazdę jeszcze bardziej lśniącą. Dziewczynka dostała angaż w serialu.

Viki Gabor aktorką?

12-letnia Viki Gabor ma zagrać w serialu "Radio, kamera, akcja!". Produkcja ma opowiadać o pracy dziennikarzy radiowych. Główne postaci to dwóch młodych mężczyzn - reporter i operator ze Szkoły Mistrzostwa Filmowego. Panowie przybywają do radia z ważnym zadaniem: nakręcić o rozgłośni film.

Obok głównych bohaterów w serialu pojawią się dziennikarze RMF FM, w tym Natalia Kawałek, Robert Mazurek czy Darek Maciborek. Obok nich zagrają też muzyczne gwiazdy - między innymi Viki, Gromee, Piotr Kupicha, Antek Smykiewicz, Ania Wyszkoni i Jan Borysewicz.

"Radio, kamera, akcja!", to miniserial komediowy, który emitowany będzie w TVP1. Każdy odcinek trwać będzie zaledwie kilka minut, a powstanie ich 7. Widzowie będą mieli okazję oglądać je od 13 stycznia o godzinie 20.05.

Przeczytaj więcej
Komentarze