18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Posunęli się za daleko?

Zwiastun nowego filmu Vegi bez cenzury. To już sado-porno? [+18]

Wojciech Kozicki
03.06.2020  10:53
Patryk Vega stawia na seks i przemoc - tym razem przesadził?
Patryk Vega stawia na seks i przemoc - tym razem przesadził? Fot: YouTube/PAtryk Vega

Patryk Vega nakręcił nowy film. „Pętla” to wyjątkowo ostra produkcja, w której seks, przemoc i polityka zostały podane zabójczej dawce. Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu bez cenzury. Czy tym razem reżyser przesadził?

Rok 2020 jest wyjątkowo ciężki. Susza, zamieszki w USA, powrót Ivana Komarenko z ptakiem, plaga szarańczy... Bóg chyba dla nie ma litości, bo dalej zsyła na świat kolejne nieszczęścia. Właśnie dowiedzieliśmy się, że wkrótce do kin trafi nowy film Patryka Vegi.

Patryk Vega i nowy film "Pętla

Reżyser wrzucił do internetu zwiastun reżyserski bez cenzur i już wiemy, że „Pętla” będzie filmem ekstremalnym. Twórca takich produkcji jak „Botoks”, „Pitbull” i „Kobiety mafii” poszedł na całość. Tyle seksu u Vegi chyba jeszcze nie było. Do tego dochodzą polityka, handel ludźmi, księża zboczeńcy, pedofilia, prostytucja i przemoc w zabójczej dawce.

Nowa obsada u Vegi

Obsada jak zwykle robi wrażenie. W roli głównej znowu pojawił się Antoni Królikowski. Towarzyszą mu m.in. Tomasz Dedek, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski.

Patry Vega i nowy film "Pętla - ZWIASTUN [wideo+18]

 

logo Tu się dzieje