18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wjedzie w niego jak zima w dolinę Muminków?

Życie Pudziana zagrożone. Będzie walka z bestią!

Wojciech Kozicki
11.04.2022  20:01
Materla będzie klepał Pudziana jak schabowe w niedzielę? Mega walka na KSW 70
Materla będzie klepał Pudziana jak schabowe w niedzielę? Mega walka na KSW 70 Fot: FOT. GRZEGORZ GALASINSKI/POLSKAPRESS/Polska Press/East News

Mariusz Pudzianowski, kiedyś strongman i najsilniejszy człowiek na świecie, kontynuuje karierę w MMA i sportach walki. Dominator kolekcjonuje wygrane walki jak filatelista znaczki, ale dobra passa może za chwilę się skończyć. Wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem na KSW 70. 

Bum! Trach! Bach! Bach! Łubudu! – tak można streścić karierę Mariusza Pudzianowskiego w KSW. Klepie przeciwników jak blacharz samochody, ale teraz to on może zostać wyklepany niczym stary fiat po zbliżeniu ze słupem. Gala KSW 70 w łódzkiej Atlas Arenie może być jego Waterloo. Potwierdzono, że jego przeciwnikiem będzie legenda polskiego MMA, czyli Michał Materla. Starcie ikon polskiego MMA zostało zakontraktowane w limicie kategorii ciężkiej.

Pudzianowski kontra Materla. Mega walka na KSW 70

Pudzianowski jest smakoszem zwycięstw przed czasem. Były strongman w ostatnich starciach pokonał Erko Juna, Nikolę Milanovicia, Łukasza Jurkowskiego i "Bombardiera". Ostatni raz zawodnik z Białej Rawskiej przegrał w marcu 2019 roku, gdy do szpitala wysłał go Szymon Kołecki.

Materla to nie cienki siusiak drugiego sortu i w oktagonie nie będzie najmanił. Biorąc pod uwagę jego karierę i zwycięskie walki, pan Mariusz powinien już być może zapisać się na termin wizyty u ortopedy. Z pewnością powinien zintensyfikować treningi, by przeżyć walkę z byłym mistrzem KSW.

Czasu Pudzianowskiemu na trening wiele nie została, bo gala KSW 70 odbędzie się w sobotę 28 maja o godzinie 19:00 na Atlas Arenie w Łodzi.

Materla to z kolei żywa legenda polskiego MMA. Waleczny, charakterny i nieustępliwy szczecinianin występuje w KSW od 2006 roku. Od tamtej pory stoczył dla największej polskiej organizacji MMA 26 pojedynków. 38-latek to również były zwycięzca turnieju KSW oraz były mistrz tej organizacji w dywizji średniej – podaje Radio ZET.

logo Tu się dzieje