18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To jego ostatni dzwonek

Chajzer przejdzie ciężką operację

Wojciech Kozicki
26.11.2020  14:06
Zygmunt Chajzer idzie pod nóż - dramat po badaniu urolologicznym
Zygmunt Chajzer idzie pod nóż - dramat po badaniu urolologicznym Fot: Bartosz KRUPA/East News

Zygmunt Chajzer, którego synem jest Filip Chajzer, ma poważne problemy ze zdrowiem. Potomek prowadzącego „Idź na całość” prosi o wsparcie dla ojca, którego czeka trudna operacja.

Cała Polska wstrzymała oddech, Filip Chajzer na Instagramie przekazał dramatyczną wiadomość. Okazuje się, że jego ojciec Zygmunt Chajzer, legendarna twarz proszków do prania, przejdzie dziś poważną operację.

Chajzer chory - męskie sprawy

Chajzer junior ujawnił, że problemy zaczęły się 2 miesiące temu, gdy Zygmunt Chajzer poszedł na rutynowe badania urologiczne. To miała być jedynie profilaktyka, nie było żadnych objawów, a jednak okazało się, że z legendą mediów było kiepsko i „był to ostatni dzwonek”.

Filip Chajzer nie ujawnił co dokładnie dolega ojcu. Zaapelował jednak, by mężczyźni chodzili na badania, zanim okaże się, że na leczenie jest już za późno.

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie – napisał Filip Chajzer na Facebooku.

Tymczasem Radio ZET przypomina, że od kilku lat w listopadzie organizowana jest akcja "Movember", mająca uświadamiać mężczyzn (i nie tylko) o problemach zdrowotnych, takich jak rak prostaty. Jest to też zachęta do profilaktyki w tym zakresie.

Przeczytaj więcej
Komentarze