18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Life in plastic, it's fantastic

Żywy Ken zmienił się w Żywą Barbie! Mamy mnóstwo szokujących zdjęć!

17.01.2020  15:35
Żywy Ken zmienił się w Żywą Barbie! Mamy mnóstwo szokujących zdjęć!
Żywy Ken zmienił się w Żywą Barbie! Mamy mnóstwo szokujących zdjęć! Fot: rodrigoalvesuk/instagram

Żywy Ken umarł. Teraz jest Żywa Barbie. Rodrigo Alves zmienia płeć i teraz będzie plastikową kobietą. Twierdzi przy tym, że zawsze identyfikował się z płcią piękną.

Rodrigo Alves znany do niedawna jako Żywy Ken, postanowił(a) zmienić swe życie i ni z gruszki, ni z pietruszki, przywdział(a) wizerunek kobiety. Choć dotąd nic nie wskazywało na to, by nie identyfikował(a) się z płcią męską, zapewnia, że od zawsze miał(a) "kobiecy umysł".

Jestem kobietą i zawsze miałam mózg kobiety. Teraz w końcu moje ciało będzie pasować do umysłu

- wyznaje tabloidowi "Sunday People".

Jeszcze więcej operacji

Jak przyznaje, pragnie być kobietą, wymyślił(a) sobie więc, że nią zostanie. Aby to osiągnąć, poddaje się kolejnym zabiegom plastycznym. Musi trochę "poprawić" twarz i m.in. pozbyć się typowo męskich implantów z ciała (np. sztucznego "kaloryfera" z brzucha.

Operacji plastycznych Rodrigo przeszedł/przeszła już około 170, co pochłonęło około 2,5 milionów złotych! Dotąd służyły upodobnieniu się do partnera Barbie - Kena. Teraz Ken zamieni się w Barbie. Ponoć przechodzi już terapię hormonalną, planuje też usunięcie jabłka Adama i powiększenie piersi.

To cudowne, jestem kobietą i mogę w końcu powiedzieć o tym światu. Czuję się czarująca, piękna, kobieca

- mówi Alves "Daily Star".

Ken/Barbie nie ma jak na razie nowego, damskiego imienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze