18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Martwiące doniesiena

Agnieszka Chylińska jest chora?! Fani mocno zaniepokojeni

31.05.2019  10:14
Agnieszka Chylińska jest chora?! Fani mocno zaniepokojeni
Agnieszka Chylińska jest chora?! Fani mocno zaniepokojeni Fot: Instagram/@agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska od jakiegoś czasu wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Fani są mocno zaniepokojeni tym, co dzieje się z piosenkarką.

Agnieszka Chylińska dla wielu fanów jest ikoną. Artystka, która nie boi się bardzo odważnych zmian stylu i nurtów muzycznych, od lat pozostaje na szczycie list przebojów. Teraz jednak jej wygląd zaczął fanów bardzo niepokoić.

Agnieszka Chylińska walczy z chorobą?

Agnieszka Chylińska przechodziła już różne fazy. Była zbuntowaną chłopczycą, kobiecą żoną i matką, a teraz jest dojrzałą artystką, która łączy w sobie wiele sprzeczności. Wszystko pięknie, ale fani zaczęli się o nią poważnie martwić. Dlaczego?

Chylińska na przestrzeni ostatnich lat znacząco schudła. Wystarczy porównać jej zdjęcia sprzed jakiegoś czasu z tymi współczesnymi i nie sposób nie zauważyć tego, jak drastycznie się zmieniła.

Zmiana jest ogromna tym bardziej, że Agnieszka nigdy nie była osobą otyłą. Ze szczupłej stała się dosłownie chudzinką. Wiele osób zaczęło podejrzewać, że Agnieszka Chylińska może być ciężko chora. W końcu to nienajlepszy stan zdrowia często jest odpowiedzialny za znaczące chudnięcie. Jeśli zaś nie choroba fizyczna, to może zaburzenie natury mentalnej?

Czy to anoreksja?

Tak właśnie fani doszli do wniosku, że ich idolka niechybnie jest anorektyczką. Sama Chylińska postanowiła w końcu skomentować spekulacje, które narastają na temat jej wyglądu.

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Tak jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie "zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę" - mówiła jakiś czas temu w szczerej rozmowie z Magdą Mołek.

Wierzycie, że to wciąż tylko odchudzanie?

Przeczytaj więcej
Komentarze