18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska wstrząśnięta!!!

Kaczorowska straciła pracę w teatrze. Matko Boska!

Wojciech Kozicki
31.03.2023  11:24
Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. Matko Boska, to szok
Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. Matko Boska, to szok Fot: Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Kaczorowska straciła pracę w teatrze. „Bożenka z Klanu” i gwiazda „Tańca z gwiazdami” wydała oświadczenie na Instagramie. Fani teatru wykupią cały zapas chusteczek w Polsce? Miłoścnicy aktorskiego talentu Kaczorowskiej będą darli szaty i kładli się Rejtanem w obroni swojego bożyszcza?

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie przekazała dramatyczną wiadomość. Koneserzy teatru zapewne wylewają dziś morze łez, bo słynna „Bożenka z Klanu” straciła pracę w Teatrze Tu i Teraz. Jeśli jesteście smakoszami takich teatralnych frykasów i delicji jak jeżdżący po Polsce spektakl „Ślub Doskonały” to mamy dla was druzgocący news – Kaczorowską zastąpi dublerka. Jak żyć?

"Ślub doskonały" bez Kaczorowskiej. Teatr nie przetrwa bez blichtru influencerki?

Jeszcze w weekend Agnieszka Kaczorowska miała zaszczycić swoimi stopami teatralne deski Warszawie i Lublinie. Niestety, dostała telefon od producentki, że wylatuje z obsady. Dlaczego zwolnili influencerkę z teatru? Już wiemy, bo zdążyła wyżalić się światu na Instagramie.

Wielokrotnie zapraszałam was na nasz spektakl "Ślub doskonały". [...] Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent Teatru Tu i Teraz, że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka. Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała. Chcę podkreślić, że to, że nie będzie mnie w weekend na scenie, nie jest moją decyzją. Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie. Jest mi też bardzo przykro, ponieważ odbieram to jako brak szacunku do mojej osoby – ogłosiła Kaczorowska na Instagramie.

Kaczorowska ogłosiła, że odchodzi z projektu i „nie akceptuje tego jak są traktowani ludzie w tym teatrze”. Zdradziła, że nie ona pierwsza została wyrzucona z obsady spektaklu w taki sposób.

Mama z Instagrama zapowiada, że zamykając te drzwi, otwiera następne, a ostatnie miesiące były dla niej lekcją. Zdradziła, że wkrótce zobaczymy ją na scenach w całej Polsce w ramach innego projektu. Dodała, też, że „wszystkich uściskuje”.

Uff, no skoro uściskuje, to jesteśmy spokojniejsi…

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także