Dlaczego to zrobiła?

Agnieszka Radwańska nagrała piosenkę. To NIE BĘDZIE hit

27.03.2019  15:30
Agnieszka Radwańska śpiewa "We love tennis"
Agnieszka Radwańska śpiewa "We love tennis" Fot: Facebook/Bądźmy Razem. TVP/Printscreen

Agnieszka Radwańska to jedna z najbardziej znanych polskich tenisistek, a teraz także piosenkarka. Nie zamierza wprawdzie na stałe gościć na muzycznej scenie (oby), ale właśnie zaliczyła wokalny debiut.

Jakiś czas temu tenisistka Agnieszka Radwańska ogłosiła, że kończy karierę. Na korcie czuła się coraz gorzej, coraz gorsze miała też wyniki. W poście na Facebooku, po ogłoszeniu tej trudnej decyzji tłumaczyła, że jej organizm coraz częściej odmawia posłuszeństwa i musi go szanować.

Nie znaczy to jednak, że sportsmenka rezygnuje z życia w blasku fleszy. Łatwo znaleźć ją na przykład w telewizji - w reklamach i najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" (niektórzy uznają ją nawet za faworytkę). Teraz zrobiła coś jeszcze - nagrała piosenkę, zaczęła śpiewać.

Agnieszka Radwańska "kocha tenis" i śpiewa

"We love tennis" to piosenka, którą tenisistka nagrała na benefis z okazji zakończenia sportowej kariery. Ten odbędzie się w maju, jednak już teraz fani talentu Radwańskiej mają szansę ocenić, czy przed mikrofonem radzi sobie choć w połowie tak dobrze, jak na korcie.

W studiu (i teledysku) Radwańskiej towarzyszy inna gwiazda tenisa, Dunka polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki. Muzykę do utworu napisał Piotr Rubik, słowa - Jacek Cygan. Jak wyszło? Ekhm... W zasadzie dokładnie tego można było się spodziewać.

Choć Radwańska dobrą wokalistką nie jest, a tekst i muzyka także pozostawiają wiele do życzenia, mamy przynajmniej nadzieję, że śpiewanie sprawiło jej trochę radości. 

Czytaj także