18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dowiedziała się jako pierwsza

Decyzja Agnieszki Woźniak-Starak. "Trudna rozmowa"

01.09.2019  14:51
Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu "Big Brother"
Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi z programu "Big Brother" Fot: Facebook.com/TVN

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisajno ma Mazurach. Media zastanawiały się jak dalej będzie przebiegać kariera jego żony, która w TVN miała poprowadzić program „Big Brother” (druga edycja). Wiadomo już, że podjęła decyzję.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w czwartek, a wkrótce podano, gdzie został pochowany zmarły 39-latek. Wcześniej Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała łamiący serce nekrolog. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy poprowadzi „Big Brothera”.

Agnieszka Woźniak-Starak doskonale sprawdziła się jako gospodyni programu „Big Brother” w TVN7, który miał zaskakującą oglądalność. Jak podaje plotek.pl, wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku zrezygnowała z prowadzenia drugiej edycji reality show.

Znaleźliśmy się wszyscy w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego. Agnieszka dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka. To była trudna, ale fajna rozmowa, bo ja kochałem Agnieszkę za to, w jaki sposób podchodziła do tego programu. O uczestnikach wiedziała wszystko - powiedział Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak. (plotek.pl)

Jej miejsce zajmie reporterka „Dzień Dobry TVN” Gabi Drzewiecka. Pracowała wcześniej m.in. w radiu Chilli Zet. Współprowadziła również Top Of The Top Sopot Festival.

Przeczytaj więcej
Komentarze