18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazda seriali

Aktor zamordowany. "Zakopany w skrzyni"

Wojciech Kozicki
26.05.2023  09:16
Aktor Jefferson Machado zamordowany. "Zakopany w skrzyni"
Aktor Jefferson Machado zamordowany. "Zakopany w skrzyni" Fot: Adam Burakowski/REPORTER/East News

Aktor nie żyje. Jefferson Machado, który był gwiazdą brazylijskiej telenoweli "Reis", został zamordowany. Jego zwłoki znaleziono ukryte w skrzyni i zakopane w Rio de Janeiro.

Nie żyje Jefferson Machado. Ciało aktora z serialu „Reis” znaleziono ukryte w skrzyni zakopanej pod ziemią. Odkrycia dokonano 23 maja w dzielnicy Campo Grande w Rio de Janeiro. W styczniu 2023 roku świat obiegła informacja o zaginięciu aktora.

Jefferson Machado nie żyje. Aktor zamordowany

Jak podaje Radio ZET, cytując brazylijskie media, „ciało aktora było związane i wepchnięte do drewnianej skrzyni”. Ona została natomiast zakopana w przybudówce pod betonową podłogą 2 metry pod ziemią.

Ciało aktora ukryte było na terenie posesji należącej do kobiety, która jakiś czas temu wynajęła przybudówkę obcemu człowiekowi. Policja podejrzewa, że to właśnie on może stać za zabójstwem Machado

- pisze Radio ZET.

W Polsce policja pewnie stwierdziłaby samobójstwo. Jednak w Brazylii  rozpoczęto wnikliwe śledztwo i podejrzanym został mężczyzna, do którego należała przybudówka. Śledczy ustalili, że Jefferson Machado go znał. Dodatkowo Cintia Hilsendeger, przyjaciółka rodziny, twierdzi, że Jefferson został zimno i brutalnie zamordowany przez zazdrosnych, złych i oczywiście pozbawionych skrupułów ludzi".

Matka aktora zeznała, że ostatni raz widziała go 29 stycznia i wybierał się do Sao Paulo. Miał zatrzymać się u znajomego, a później odbyć rozmowę o pracę. Co prawda otrzymywała od niego „smsy pełne błędów”, ale jest pewna, że wysyłał je ktoś inni niż jej syn.

Źródło: Radio ZET

Czytaj także