18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ablacja

Aktor z „Rancza” trafił do SZPITALA! Ciężka operacja na sercu

20.01.2023  13:43
Arkadiusz Nader w szpitalu
Arkadiusz Nader w szpitalu Fot: Jan Bogacz/TVP/East News

Znany z serialu „Ranczo” aktor Arkadiusz Nader trafił do szpitala. Musiał przejść operację ablacji serca.

Arkadiusz Nader, aktor znany z „Rancza”, trafił do szpitala i musiał przejść operację na sercu. Ablacja to zabieg, który polega na wytworzeniu niewielkiej blizny, która blokować ma przewodzenie impulsów będących przyczyną arytmii. Do tego wykorzystuje się specjalne elektrody.

Niestety, zawsze chciałem żyć po swojemu i teraz za to muszę płacić. Choć przyznam, że za takie szaleństwa, na jakie sobie przez lata całe pozwalałem, to i tak niewygórowana cena

- powiedział Arkadiusz Nader w rozmowie z „Faktem”.

Widzowie znać mogą aktora m.in. z serialu „Ranczo”, gdzie wcielił się on w rolę policjanta Staśka. Na co dzień gra w teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza.

Arkadiusz Nader w szpitalu

Nader musiał spędzić trzy dni w szpitalu w Ostrołęce. Mimo ciężkiej operacji na sercu i dolegliwości medycznych, dobrze wspomina pobyt w placówce.

Szpital był cudny, panie pielęgniarki przeurocze, a lekarze – pełen profesjonalizm. (…) To wszystko uświadomiło mi, że lata lecą i choć czuję się czasami jak 30-latek, mam tych lat dwa razy więcej. Czasu jednak nie oszukasz

- powiedział aktor Arkadiusz Nader w wywiadzie dla „Faktu”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje