18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Siły nadprzyrodzone"

Aktorka ujawnia: Kamiński rozmawiał z duchami

09.01.2023  19:12
Aktorka ujawnia: Emilian Kamiński rozmawiał z duchami w Kamienicy
Aktorka ujawnia: Emilian Kamiński rozmawiał z duchami w Kamienicy Fot: Mateusz Grochocki/East News

Emilian Kamiński zmarł, odbył się wzruszający pogrzeb, a na jaw wychodzącą zaskakujące informacje o aktorze i dyrektorze Teatru Kamienica. Joanna Kurowska ujawnia, że miał nadprzyrodzone zdolności i rozmawiał z duchami znanych osób.

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku. Wiemy już, że miał poważne problemy ze zdrowiem i przeszedł operację. Tymczasem aktorka Joanna Kurowska w rozmowie z „Faktem” postanowiła ujawnić, że dla niej „Emilian Kamiński był człowiekiem metafizycznym”, ponieważ… rozmawiał z duchami znanych osób!

Emilian Kamiński i duchy w Teatrze Kamienica

Kurowska twierdzi, że pewnego razu Kamiński wyznał, że "wszędzie spotykał duchy”. Miały one objawiać mu się w Teatrze Kamienica. Miał go odwiedzać m.in. nieżyjący dyrektor teatru Ateneum.

Wszędzie widział duchy, dostrzegał nieprzypadkowość zdarzeń, siłę nadprzyrodzoną. Nieraz do rana siedzieliśmy w jego teatrze, opowiadał, że wszędzie spotyka duchy. Mówił mi, że w Kamienicy rozmawia z duchami. Opowiadał historie o tym, że do niego przychodzi nieżyjący dyrektor teatru Ateneum i ma spotkania z Bardinim – powiedziała Kurowska. („Fakt”)

Na sprawach metafizycznych Kurowska nie poprzestała. Postanowiła opowiedzieć również o tym, jak Emilian Kamiński nie lubił aktorów zarabiających duże pieniądze w komercyjnych serialach.

Nie lubił blichtru celebryckiego. Na niego słowo "celebryta" działało jak ogień. Pamiętam, jak mówił, że się zdenerwował, że jego jakiś aktor przytulił sobie 10 tysięcy za trzy seriale. Mówił, że nie chce znać takich aktorów, którzy pracują cynicznie, a nie z miłością. On był chodzącą miłością teatralną – zdradziła „Faktowi” Kurowska.
Czytaj także