18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Światło weszło w ciemność"

Aktorka została mamą. Ojcem jest jej nieżyjący syn

Wojciech Kozicki
07.04.2023  15:21
Aktorka Ana Obregon została mamą. Ojcem jest jej nieżyjący syn
Aktorka Ana Obregon została mamą. Ojcem jest jej nieżyjący syn Fot: Instagram

Hiszpańska aktorka Ana Obregon przekazała radosną nowinę. Została matką i babcią jednocześnie. Skorzystała w USA z surogatki. Ojcem dziecka jest jej syn, który nie żyje. Biologiczna matka pochodzi ze Stanów Zjednoczonych

Aktorka Ana Obregon w wieku 68 lat została matką. Ze względu na prawo w Hiszpanii, z surogatki skorzystała w USA. Wywołała burzę, gdy ujawniła, że ojcem dziecka jest jej nieżyjący syn. W rozmowie z magazynem „Hola!” potwierdził, że 27-letni Aless Lequio García, który zmarł na raka w 2020 roku, ofiarował jej próbki nasienia.

Aktorka w ciąży. Urodziła dziecko swojego syna

Ana Obregon wyjaśniła, że zostając matką dziecka swojego syna spełniła jego ostatnie życzenia. Podkreśliła, że nie jest mamą córki swojego syna, lecz jej babcią. Aless Lequio García zachował próbki nasienia przed rozpoczęciem chemioterapii. Zostały zamrożone w Nowym Jorku.

Mój Aless, przysięgałam, że uratuję cię przed rakiem i zawiodłam cię. Obiecałam ci, że sprowadzę na świat twoją córkę i oto jest w moich ramionach. Światło pełne miłości weszło w moją ciemność. Już nigdy nie będę sama. Znowu żyję – napisała Ana Obregon .

Aktorka powiedziała, że dziecko zostało poczęte w czerwcu 2022 roku i urodziło się 20 marca 2023 roku w Miami. Dziewczynka nazywa się Ana Sandra. Została zarejestrowana w hiszpańskim konsulacie w USA.

Ona jest córką Alessa i kiedy dorośnie, powiem jej, że jej ojciec był bohaterem, żeby wiedziała, kim jest i jak dumna powinna z niego być - zapowiedziała hiszpańska aktorka.

Aktorka Ana Obregon zyskała sławę grając w sitcomach. W 2007 r. miała namawiać swojego ochroniarza, aby znalazł kogoś, kto pobije jednego z dziennikarzy. Była też klientką firmy Jeffrey’a Epsteina, który w latach 80. pomógł jej odzyskać utraconą fortunę.

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje