18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Ale to był widok! CIĘŻARNA Kasia Cichopek bryluje na ściankach

14.11.2022  16:49
Jak Katarzyna Cichopek wyglądała, gdy była w ciąży?
Jak Katarzyna Cichopek wyglądała, gdy była w ciąży? Fot: MIECZYSŁAW WŁODARSKI/REPORTER, VIPHOTO/East News

Marcin Hakiel out, Maciej Kurzajewski in! Katarzyna Cichopek ma z byłym mężem dwójkę dzieci, czy stworzy nowe życie także z Maciejem? Jeśli do tego dojdzie, chcemy Was już przygotować na takie promieniejące ciepłem widoki – ciężarnej Kasi Cichopek, która z gracją bryluje na ściankach.

Katarzyna Cichopek jest na ustach wszystkich Polaków właściwie cały rok. Poza tym, że jest piękną, utalentowaną i inteligentną kobietą, stworzyła wokół siebie szum ze względu na jej burzliwe życie prywatne.

Wpierw światem wstrząsnął news o jej rozwodzie z Marcinem Hakielem, a niedługo później wszyscy wstrzymaliśmy oddech, gdy oficjalnie potwierdziła swój związek z równie boskim Maciejem Kurzajewskim. A teraz ludzie z całego świata muszą już dostawać palpitacji! Wszakże doszły do nas wieści o ich narzeczeństwie!

Jeśli więc wszystko pójdzie tradycyjną drogą, do której przyzwyczaiła nas pani Katarzyna – następne w kolejce są dodatkowe szkraby. Czy tak będzie, nie wiadomo, ale chcemy was przygotować na ten najpiękniejszy z widoków, czyli promieniejącą Kasię Cichopek. Już nie możemy się doczekać!

Kasia Cichopek w ciąży

Katarzyna Cichopek wzięła ślub z Marcinem Hakielem w 2008 roku, a para rozwiodła się w 2022 roku, dokładniej dnia 25 sierpnia. Przez te lata doczekali się (a właściwie wypracowali sobie) dwójkę ślicznych dzieci – Adama i Helenę. Adam urodził się w 2009 roku, a młodsza Helena w 2013 roku.

Wówczas, gdy była w ciąży z uroczą Helenką, pani Katarzyna zachwyciła nas wszystkich wyglądem swego ciążowego brzuszka. Wciąż, mimo ciąży, brylowała na ściankach i oddawała się ciężkiej pracy. Te zdjęcia są tak piękne, że mogłyby zdobić niejeden pulpit albo ekran blokady, a najlepiej oprawić je w ramkę i powiesić na ścianie. Możecie znaleźć je poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Kasia Cichopek podczas prezentacji nowej linii kosmetyków Standers, 2013 rok
Kasia Cichopek podczas prezentacji nowej linii kosmetyków Standers, 2013 rok Fot: VIPHOTO/East News
Kasia Cichopek podczas promocji jesiennej ramówki Polsat Cafe, 2013 rok
Kasia Cichopek podczas promocji jesiennej ramówki Polsat Cafe, 2013 rok Fot: MIECZYSŁAW WŁODARSKI/REPORTER
Czytaj także