18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

No ładnie...

Ależ okrutna! Kasia Cichopek doprowadziła dzieci DO PŁACZU!

27.01.2023  10:29
Kasia Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu
Kasia Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu Fot: Red pepper/Shutterstock, Instagram katarzynacichopek

W ostatnim odcinku programu „You Can Dance. Nowa Generacja 2” doszło do dantejskich scen. Dzieci wybuchły płaczem po niezwykłych słowach Katarzyny Cichopek. Ona sama była zaskoczona.

Kasia Cichopek to nie tylko śliczna buzia i wielki talent aktorski. Jak przypomina serwis WP Teleshow, celebrytka jest również absolwentką psychologii na warszawskiej SWPS. W najnowszym odcinku „You Can Dance. Nowa Generacja 2” wykorzystała ona swoje niesamowite zdolności i zorganizowała dla młodocianych uczestników programu warsztaty interdyscyplinarne – łączyły one psychologię, taniec i aktorstwo.

Dzieci miały losować karteczki z nazwami emocji takimi, jak lęk, miłość czy radość, a następnie miały je zaprezentować na scenie.

Dzieci płaczą przez Kasię Cichopek

Kaśka wystąpiła w „You Can Dance. Nowa Generacja 2”, gdzie poprowadziła warsztaty dla dzieci.

Chciałabym, abyście pomyśleli, co czujecie, co się dzieje z wami w środku i jak możecie przełożyć to na taniec

- mówiła Kasia Cichopek do małych dzieci.

Moim pomysłem na te warsztaty było oswojenie emocji. Emocji, które będą im towarzyszyć przez całą drogę w „You Can Dance”, ale nie tylko. W późniejszych życiu również

- tłumaczyła Cichopek.

Niestety albo na szczęście – niektóre dzieci zareagowały płaczem. „Doprowadziłam dzieci do płaczu”, przyznała poruszona jurorka. Cichopek nie spodziewała się, że warsztaty tak mocno zadziałają na niektórych uczestników. Zaznaczyła jednak, że emocje są kompletnie naturalne i nie należy ich tłumić, ani się ich wstydzić. Trzeba też umieć wyrzucić je z siebie.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzieciom trochę płaczu być może się przyda. Kasia wykazała się więc niezwykłym talentem psychologicznym i wieszczymy jej karierę akademicką np na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pozdrawiamy!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także