18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ameryka Express

Justyna Żyła nie odpuszcza. Weźmie udział w kultowym show TVN-u

22.05.2019  17:40
Justyna Żyła nie odpuszcza. Weźmie udział w kultowym show TVN-u
Justyna Żyła nie odpuszcza. Weźmie udział w kultowym show TVN-u Fot: Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła zasili ekipę czwartej edycji "Ameryka Express" - donosi "Party". Oprócz niej w show "znana żona" i mistrz skoków narciarskich.

Justyna Żyła znów ma okazję zabłysnąć, albo przynajmniej trochę podenerwować ludzi. Po nieudanych występach w "Tańcu z gwiazdami" czas na kolejne show - tym razem telewizji TVN. Znana z patologicznego prania własnych brudów na Instagramie celebrytka, ma wziąć udział w kolejnej edycji "Ameryka Express".

Żyła w "Ameryka Express"?

Jeśli doniesienia "Party" się potwierdzą, Justyna Żyła dołączy do obsady czwartej edycji programu, której emisja na antenie TVN zaplanowana jest na jesień.

Jak na razie nie wiadomo jednak, ile w tym wszystkim prawdy. Celebrytka jak na razie sprawy nie komentuje. Jej menadżerka nie potwierdziła informacji, ale też im nie zaprzeczyła. Przyznała za to, ze udział w show byłby dla celebrytki czymś wielkim.

Jeśli pani Justyna faktycznie została do programu zaproszona, trudno przypuszczać, by z udziału zrezygnowała. Wszak sama jakiś czas temu stwierdziła, że czego nie zrobi, jest głośno, a swoimi występami i działaniami daje siłę innym kobietom

Ameryka Express - edycja górali

Jak donosi "Party", w czwartej edycji "Ameryka Express" udział wziąć ma także Dominika Tajner. Menadżerka Ich Troje i była żona Michała Wiśniewskiego na wyprawę pełną przygód pojechałaby z... Quczajem. Ze znanym, charyzmatycznym trenerem zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami" i teraz planują zacieśniać swoją relację na ekranie.

To jednak nie koniec górali! Obok Dominiki Tajner i Justyny Żyły do show TVN miałby dołączyć także mistrz skoków narciarskich - Adam Małysz.

Czytaj także